VALORANT İsim (Nick) Değiştirme (ÇÖZÜLDÜ) 2023

Valorant'ın isim değişikliği İşlemi tamamlamak için öncelikle hesabınıza giriş yapın. Riot hesabıyla kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bağlı uygulamaların yanında görünen “Değiştir” düğmesine tıklayın. İsminizi değiştirebilirsiniz. “Rastgele” butonuna tıklayın ve “Gönder”e basın. Oyuncular bazen hem hafızanın daha iyi olması hem de değişiklik olsun diye oyundaki ismi değiştirmek isterler. Ayrıca bazı oyuncular bir isim seçip o ismi beğenmezler. Peki valorant isim değişikliği Gelin ayrıntılara birlikte bakalım.

Valorant İsim Değişikliği

Valorant nickinizi çok kısa sürede değiştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları takip edelim. 1- Öncelikle Valorant hesabınıza giriş yapın. Giriş yapmak için https://account.riotgames.com/riot-id bağlantısına tıklayabilirsiniz.
valorant isim değişikliği

2- Riot hesabı ile, Kullanıcı adınız ve şifreniz girmek.valorant isim değişikliği
3- Bağlı uygulamalar Yanındaki değiştir butonuna tıklayın.valorant nick değişikliği
4- İsminizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. rastgele Düğmeye tıklayın ve Göndermek Basmak . Giderek daha etkileyici Valorant içeriğine yönelin.
Valorant isim değiştirme linki: https://account.riotgames.com/riot-id
Olumsuz: 30 gün içerisinde tekrar değiştirebilirsiniz. Valorant, son dönemde oyuncuların en çok heyecanlandığı oyunların başında geliyor. Kapalı beta sürümüyle daha çok ilgi gören oyun, milyonları ekrana yapıştırdı. Maçı şimdilik sadece e-spor oyuncuları üzerinden izleyen oyuncular da var. Oyunu kilitledikten veya düşürdükten sonra cesur takma ad Değiştirmek isterseniz aşağıdaki videodaki ismi değiştirebilirsiniz.

Valorant İsim Değişikliği Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Adınızı değiştirdikten sonra en az 1 ay süreyle adınızı değiştiremezsiniz. Riot Games takma adlarını kullanmak yasaktır. İsminizde Riot ismini içeren kelimeler bulunmamalıdır. Küfür ve hakaret içeren lakaplar bulunmamalıdır. Size Yardımcı Olacak Valorant Nick Önerileri

Şımarık Muffin: soslu kek
Zombiler Çürük: Çürük Zombiler
Ölümcül Hayvanlar: Ölümcül Hayvanlar
Böcek Kraliçesi: Böcek Kraliçesi
Karşı konulmaz Adam: Karşı konulmaz Adam
Kabus Kralı: Gece Kralı

Valorant'ta isim değişikliği var mı?

Riot hesabınızı, kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Ardından bağlı uygulamaların yanında görünen değiştir düğmesine tıklayın. İsminizi kolaylıkla değiştirebilirsiniz. Rastgele'ye tıklayın. Son olarak Gönder'e basın.

Valorant adı nasıl kapatılır?

Oyun içerisindeyken ESC tuşuna basın veya menüdeyseniz sağ üstteki simgesine tıklayarak Ayarlar menüsüne girin. Daha sonra Ayarlar bölümüne girdikten sonra üst kısımda Genel bölümüne girin. Genel sekmesinin altındaki Gizlilik bölümüne ilerleyin. Son olarak Adımı Grubum Dışındaki Kişilerden Gizle seçeneğini Açık konuma getirin.

Valorant kullanıcı adı nerede yazıyor?

Hesabı oluşturup Mail’inizden aktif hale getirdikten sonra sağdaki sekmeden ayarlarınıza gidin. Daha sonra Riot ID yazan sekmeye tıkladığınızda yandaki boşluğa yazacağınız kullanıcı adı tüm Riot oyunlarında kullanacağınız isim olacaktır.

Valorant'ta Aynı Adı Alabilir misiniz?

Valorant'ta görünen adınız Riot hesabınızın adıdır. Riot hesabınızın ayarlarına girdikten sonra sol taraftaki Riot ID bölümüne giriyorsunuz. Açılan kutuda hem etiketinizi hem de isminizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Bunu tekrar yapmak isterseniz 30 gün beklemeniz gerekecektir.

Valorant İsim Değiştirme Videosu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*