Instagram Hesabın Geçici Olarak Kilitlendi Çözümü

Instagram hesabınız geçici olarak kilitlendi Hata çoğu insanın karşılaştığı en yaygın sorunlardan biridir. Doğal olarak kullanıcılar da bu sorundan şikayetçi. Öyleyse bu sorunun nasıl çözüleceğine dair ayrıntılara bakalım.

Instagram Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Hatası Ne Demektir?

Instagram hesabınızın geçici olarak kilitlenmesi ne anlama gelir?

Instagram uygulamasındaInstagram hesabınızda şüpheli etkinlik tespit ettik ve bu nedenle bir güvenlik önlemi olarak hesabınızı geçici olarak kilitledik. Yani Instagram uygulaması hesabınızın güvenliğini sağlamak istiyor olabilir veya Instagram şifrenizi güvenli olmayan bir yere girdiğiniz için uygulama size otomatik olarak hesabınızı geçici olarak kilitleme hatası verebilir. Daha sonra şifrenizin çalındığını düşünerek, hesabını güvence altına al Tekrar giriş yapabilmek için sizden kimliğinizi doğrulamanızı isteyecektir. Bu arada instagram askıya alındı ​​kod alınmıyor hatası çözümü https://webhakim.com/instagram-hesabim-askiya-alindi-kod-gelmiyor.html Ayrıntılara bakalım. INSTAGRAM [DESTEK HATTI] İÇİN TIKLAYIN….

Instagram Hesabı Geçici Olarak Kilitlendi Hatasının Nedenleri

Instagram uygulaması son zamanlarda kullanıcıları tarafından bu hatayla karşılaşılıyor. Peki gelin bu hatayı neden aldığımızın detaylarına bakalım.
Çok Fazla Yanlış Şifre Girmek: Şifrenizi 3 veya 4 kereden fazla yanlış girerseniz bu hatayı almanız pek olası değildir. Spam olarak algılanacaktır.
VPN Kullanımı: Instagram hesabınıza VPN ile giriş yaparsanız bu hatayı alabilirsiniz. Instagram uygulamasına giriş yaparken farklı bir ülkeden bağlanmaya çalıştığınızda hesabınızın çalındığını düşünüyor ve bunu bir güvenlik açığı olarak algılayarak sizi bu hatayla karşı karşıya bırakıyor.
Instagram Takipçi Programları: Uygulamaya Instagram kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yaptığınızda programlar hesabımızın kilitlenmesine neden olabilir.
[INSTAGRAM Neden Kapatılır]? Çözüm İçin Tıklayın…

Instagram Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi Hatasının Çözümü

Instagram Hesabınız Geçici Olarak Kilitlendi
Gelin bu hatanın çözümü nedir detaylarına bakalım. https://www.facebook.com/help/instagram/contact/606967319425038 1- İlk önce hatayı alıyorsunuz Devam et Tıklamak .
Çözüm
2- Daha sonra Güvenlik Kodunu Gönder Butona tıklayın ve kodun e-posta adresinize gönderilmesini sağlayın.
Instagram hesabınız geçici olarak kilitlendi hatası
3- Son olarak e-posta adresinize gönderilen mesaj altı haneli kod Giriş yaparak hesabınızı kurtarabilirsiniz.
Instagram hesabım geçici olarak kilitlendi.  Açılması kaç gün sürer?
Olumsuz: E-posta hesabınızı unuttuysanız bu bölümde size yardımcı olacağız. Instagram şifremi unuttum, e-posta adresimi bilmiyorum Yazıya bakabilirsiniz. Sana yardım edecektir.

Instagram hesabım geçici olarak kilitlendi. Ne zaman açılacak?

Kullanıcılar bu sorunu sıklıkla yaşıyor 3 veya 4 hafta içerisinde kendiliğinden düzeldiği bildirilmektedir.. Bu süre zarfında sizi spam'a yönlendirecek herhangi bir işlem yapmayın. Bir süre bekleyin, otomatik olarak düzelecektir. Bu hatayı alıp denemeye devam ederseniz, her denemenizde spam olarak algılanacak ve daha da kötüsü hesabınızı geri almak için gereken süre daha uzun sürecektir. Hala sorun yaşıyorsanız lütfen bizimle iletişime geçin. yorumlar bölümünden yazabilirsiniz.

Hesabını alan bir kullanıcının yorumu umarım işinize yarar.

Merhaba arkadaşlar, hesabım yaklaşık 110 gün süreyle askıya alınmıştır. Instagram'a video gönderdim ama geri vermediler. Arka arkaya birkaç kez gönderdim ve kod e-postaya gönderilmedi. En sonunda Instagram'a güvenimin azaldığını belirten bir mesaj gönderdim, Google'dan çevirip İngilizce'ye gönderdim, yarım saat içinde cevaplandı ve tekrar Instagram'a kavuştum. Size de faydası olur diye yazıyı buraya kopyalıyorum. Yardımına ihtiyacım var çünkü bilgilerim şu anda güvende olmayabilir. Ama siz hala bu durumla uğraşıyorsunuz. Instagram'a olan güvenimi kaybetmek istemiyorum

Başka bir kullanıcıdan başka bir yorum geldi. Instagram hesabını da açtı, sizler için paylaşıyoruz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın