Valorant Kurulum Gerçekleştirilemiyor Hatası Çözümü – Webhakim.com

“Valorant kurulumu tamamlanamıyor” hatasını birkaç adımı uygulayarak hemen çözebilirsiniz. Bilindiği üzere Değer verme Dünyanın en popüler oyunlarından biridir. Hemen hemen tüm oyunların yer aldığı oyun, oyun severleri kendine hayran bırakıyor. Elbette bu kadar çok oynanan oyunda bazen aksaklıklar olabiliyor, bunlardan en önemlisi Valorant kurulumunun gerçekleştirilememesi hatası. Peki gelin bu durumu nasıl çözebileceğimizi hep birlikte görelim.

Valorant Kurulumu Yapılamıyor Hatası Çözümü

Valorant kurulumu gerçekleştirilemiyor hatası

Valorant kurulum hatası hatasının nasıl çözüleceğine bakalım. 1- Öncelikle İndirilenler Giriş yapın ve kurulum bölümünü kopyalayın. 2- Windows D bölümü Tıklayın ve herhangi bir yere yapıştırın. 3- Oyun açılacaktır.
Olumsuz: Windows diskine kopyalayıp, Windows’tan kopyalayıp C kısmına koyduğunuz zaman da aynı sorunlar yaşanıyorsa oyun açılacaktır.

DİĞER YÖNTEM

Sistem Gereksinimlerini Kontrol Edin:

Valorant'ın çalışması için sistem gereksinimlerini karşıladığınızdan emin olun. Buna işletim sistemi, güncellemeler, donanım ve diğer gereksinimler dahildir.

Bağlantı Sorunlarını Kontrol Edin:

İnternet bağlantınızı kontrol edin ve Valorant'ı indirirken veya güncellerken herhangi bir ağ sorunu olup olmadığına bakın.

Antivirüs Yazılımını Geçici Olarak Devre Dışı Bırakın:

Güvenlik yazılımınızın Valorant kurulumunu veya güncellemesini engelleyip engellemediğini kontrol etmek için yazılımı geçici olarak devre dışı bırakmayı deneyin.

Yönetici olarak çalıştır:

Valorant'ı yönetici olarak çalıştırmayı deneyin. Bunu yapmak için uygulamanın kısayoluna sağ tıklayın ve “Yönetici olarak çalıştır” seçeneğini seçin.

Bozuk Dosyaları Kontrol Edin:

Oyun dosyalarınızın tamamen indirildiğinden ve bozulmadığından emin olmak için Valorant'ı yeniden indirebilir veya onarım seçeneğini deneyebilirsiniz.

Destek Ekibiyle İletişime Geçin:

Yukarıdaki adımları denedikten sonra sorun devam ederse en iyisi Valorant'ın resmi destek ekibiyle iletişime geçmektir. Valorant'ın resmi destek platformu üzerinden sorunlarınızı bildirebilir ve çözüm bulma konusunda yardım isteyebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın