Whatsapp Konuşarak Mesaj Yazma Programı [iPhone ve Android]

Artık bu yöntemle whatsapp'ta konuşarak mesaj yazmak Özelliği kullanabileceksiniz. Ayrıca sesi metne dönüştürebilirsiniz.

WhatsApp'ta Konuşarak Mesaj Yazmak

Aşağıdaki uygulama ile konuşarak hızlı bir şekilde mesaj yazabilirsiniz.
WhatsApp'ta Konuşarak Mesaj Yazmak

Öncelikle telefonunuza Transcriber for WhatsApp uygulamasını kurmanız gerekiyor. Bu uygulamayı indirdikten sonra aşağıdaki adımları takip edin.
WhatsApp'ta Konuşarak Mesaj Yazmak
Bu arada iPhone için örnek olarak bu uygulamayı https://apps.apple.com/us/app/audio-to-text-for-whatsapp/id1250211654 adresinden indirebilirsiniz.
WhatsApp'ta Konuşarak Mesaj Yazmak
Şimdi Android uygulamasını mobil cihaz olarak anlatacağız. iPhone kullanıyorsanız WhatsApp İçin Sesten Metne uygulamasını kullanabilirsiniz. Şimdi uygulamanın anlatımına geçelim. bir- WhatsApp'ı aç ve istediğiniz kişinin sohbetine gidin. 2- Daha önce kaydettiğiniz veya kaydedeceğiniz dosyaya tıklayın. sesli mesajınız Basın ve basılı tutun . 3- Üstte açılan menüden üç nokta tuşuna basarak paylaşın. 4- Şununla Paylaş penceresinde, Transkriptçi Uygulamaya tıklayın. 5- Metin dönüştürme işlemi tamamlandığında mesajın yazılı halini bulabilirsiniz. Yine metin kopyala ve yapıştırİstediğiniz kişiye mesaj olarak gönderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın