Twitter Kilitli Hesapları Görme | Takip Etmeden Gizli Hesap Bakma

“Twitter'da özel hesapları nasıl görebilirim?” sorusunun cevabı yapamayacağın şey bu. Üstelik Twitter için Profil görüntüleyecek bir uygulama veya site henüz yok. Twitter'ın özel hesapları Görüntülemek için o kişiye takip isteği göndermeniz gerekir. Ayrıca bu uygulamalardan [Hesapları Görebilirsiniz] Tıklamak….

Twitter Kilitli Hesapları Görme

Kilitli Twitter Hesaplarını Gizlemeyin

Twitter kilitli hesapları görmek için yapmanız gerekenlere bakalım. Buradan da https://webhakim.com/twitter-gizli-hesap-gorme.html bakabilirsin. Twitter, kullanıcıları keşfetmek ve sosyal medyada yeni bilgiler öğrenmek için mükemmel bir yerdir. Ancak Twitter'ın getirdiği özellik sayesinde kullanıcılar profillerini gizli olarak değiştirebiliyor. Böyle bir durumda kullanıcıların hesapları gizli görünür ve hesabın içini görmek isteyen kullanıcılar göremez. Peki, özel hesap nasıl görüntülenir? Diğer taraftan özel twitter hesabını gör İşlemler için belirli siteler veya 3. parti uygulamalar tercih edilebilir. Ancak Twitter uygulamasında bir kişinin Tweetlerini takip etmeden de görüntülemek mümkün. Kullanıcılar tweetlerini diledikleri gibi herkese açık hale getirebilirler. Bu sayede profilin içini herkes görebilir veya sadece onaylı takipçiler görebilir. Twitter Özel Hesaplarını Görme [Uygulaması] İçin tıklayın…

Özel Twitter Hesaplarını Görmek Ücretsizdir

Özel Twitter hesabını görün Tek yapmanız gereken sahte hesap açmak. Öncelikle şunu söyleyelim Bakmak istediğiniz hesap kadının gizli hesabıdır. bırak olsun. Burada yapmanız gereken ilk şey güzel isimle bir Twitter hesabı açmak. İlgisini çekebilecek kategoriler arasında hayatta kalanlar, haberler, güzellik merkezi vb. konularla ilgili Twitter gönderileri yer alabilir. Daha sonra en az 45-50 kişiyi takip edin ve o kadar kişinin sizi takip etmesine izin verin. Hesabı bu şekilde artırdıktan sonra belli bir süre sonra istek gönderin. Kabul edecek. Burada İncelemek istediğiniz hesap bir erkek hesabıdır. Burada yapmanız gereken ilk şey güzel isimle bir Twitter hesabı açmak. İlgisini çekebilecek kategoriler arasında futbol, ​​hayatta kalanlar, haberler ve para gibi konularla ilgili Twitter gönderileri yer alıyor. O zaman en az 45-50 kişiyi takip edin ve o kadar kişi sizi takip etsin. Hesabı bu şekilde artırdıktan sonra belli bir süre sonra istek gönderin. Kabul edecek.

Özel Twitter Hesaplarını Görebileceğiniz Site

Hesapların içlerini görebileceğiniz siteler ve uygulamalar var. Burada hesabınızın çalınması veya bilgilerinizin başka kişilere geçmesi ihtimali olduğundan dikkatli olmanızda fayda var. Bu konuyla ilgili https://www.secretle.com/ adlı bir internet sitesi var. Ancak dediğimiz gibi buradaki tüm sorumluluk size aittir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın