Yüz Değiştirme Programı ve Uygulaması (Android ve iOS)

Son yılların en popüler aktivitelerinden biri olan fotoğraf çekmek, keşfedilen uygulamalarla oldukça keyifli hale geldi. Özellikle kullanılan yüz değiştirme programı Bu sayede fotoğraflara farklı efektler ekleyebilir, sakal, bıyık gibi özellikler ekleyerek yüzleri değiştirebilirsiniz. Tamamen eğlence amaçlı kullanılan bu programlar son yıllarda yaygın olarak tercih edilmeye başlandı.

Android ve iOS için Yüz Değiştirme Programı ve Uygulaması

Ülkemizde yaygın olarak kullanılmaktadır yüz değiştirme programları Yüzlerce farklı özelliği bünyesinde barındırmaktadır. Kendi yüzünüzü bile değiştirebileceğiniz bu uygulamalar Android ve IOS telefonlarda kullanılabiliyor. Bu nedenle Play Store veya App Store'dan indirilebilirler. Peki en çok kullanılan yüz değiştirme programları nelerdir? İşte o uygulamalar: Snapchat FaceApp Reface FacePlay Belirtilen uygulamaları indirmek tamamen ücretsiz olsa da uygulamadaki bazı özelliklerden yararlanmak için ücret ödemeniz gerekebilir.

FaceApp

Yüz Değiştirme Programı

oldukça kaliteli yüz değiştirme uygulaması FaceApp ile yüzü daha sonra tanımayabilirsiniz. Bir dönem ünlülerin yaşlanınca nasıl görüneceği FaceApp ile popüler hale geldi. Gülümseme ekleme özelliğiyle öne çıkan uygulamada sakal ve bıyık ekleyebilirsiniz.
Yüz özelliklerini kolayca büyütün veya küçültün
Uygulamayı popüler yapan şey eskime kabiliyetidir. 👉FaceApp'i İndirin (Android ve iOS): En iyi yaşlanma ve gençleştirme programı. Bu arada eski halini görmek isteyenler buraya tıklayabilir. https://webhakim.com/yaslanmis-halini-gormek-isteyenlere-en-iyi-10-uygulama.html bakabilmek.

FacePlay

Bahsedilen uygulamalar arasında en farklı olanı şüphesiz FacePlay uygulamasıdır. Bu uygulamada fotoğraf değil video kullanılıyor. Videolarda kişi yerine kendi yüzünüzü ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için önce bir video bulmalı, ardından cihazınızdan bir fotoğraf seçmelisiniz. Uygulama daha sonra bir analiz gerçekleştiriyor ve seçtiğiniz fotoğraftaki yüzü, videodaki yüzle değiştiriyor.
FacePlay iOS İNDİRMEK
FacePlay Android İNDİRMEK

İyileşmek

En çok kullanılan yüz değiştirme programları biridir. Yüze efekt eklemek yerine onu farklı karakterlerle değiştirmenize olanak sağlar.
Kendi yüzünüzü ünlü kişilerin veya çizgi film kahramanlarının yüzleriyle değiştirebilirsiniz.
Bu son derece eğlenceli uygulama deepfake teknolojisini kullanıyor. Reface programını Android veya IOS telefonlarınıza indirebilirsiniz.
Android'i Geri Yükle İNDİR
iOS'u Geri Yükle INDİR

Snapchat'te


yüz değiştirme programlarıGeliştirmeye ve üretmeye daha fazla olanak tanıyan en önemli uygulamalardan biri olan Snapchat, efektleri ve eklentileriyle öne çıkıyor. Snapchat kullanımı oldukça kolay bir arayüze sahip olduğundan insanlar tarafından yaygın olarak kullanılmaktadır. Uygulamada gerçek zamanlı efektleri kullanabilir, mesajlaşma özelliği sayesinde efektli fotoğraflarınızı arkadaşlarınıza gönderebilirsiniz.
Snapchat'in iOS'u İNDİRMEK
SnapchatAndroid İNDİRMEK
Yüz değiştirme teknolojisi aynı zamanda bir kişinin yüzünü başka bir kişinin yüzüyle değiştirme veya bir kişinin ifadelerini başka bir kişinin yüzüne aktarma gibi işlemleri gerçekleştirebilen yazılım veya uygulamaları da ifade eder.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın