Cs2 FPS Gösterme Kodu (Net_Graph) 2023

CS2 söz konusu olduğunda kare hızı her zaman son derece önemli bir faktör olmuştur, özellikle de son derece rekabetçi bir seviyede oynuyorsanız.
Cs2 FPS Hile Kodu FPS oyunlarında sadece birkaç karelik bir fark, rakibinizi yenmek ile elenmek arasında belirleyici faktör olabilir. CS:GO geliştiricileri bunu çok iyi anladı ve oyuncuların oyun sırasında kare hızlarını ve diğer önemli bilgileri ekranda görüntülemesine her zaman izin verdi. Yeni Counter-Strike oyunu yaklaştıkça oyunculara bunun nasıl yapılacağını öğretmenin faydalı olacağını düşündük. CS2'de FPS'yi göstermek için aşağıdaki adımları izleyin.

CS2'de Steam Ayarlarıyla FPS Nasıl Gösterilir?

Bu yöntemle Cs2 FPS Hile Kodu Yapmanız gerekenler: Steam'i başlattığınızda oyunlarınızın performansını izleyebilmek için FPS göstergesini etkinleştirmeniz çok önemlidir. FPS göstergesi oyunun akıcılığı ve grafik performansı hakkında değerli bilgiler sağlar. İşte FPS göstergesini etkinleştirmek için adım adım bir kılavuz: Steam istemcisini başlatın ve “BuharTıklamak “. Bu, Steam menüsünü açmanıza yardımcı olacaktır. Steam menüsü açıldığında, çeşitli seçeneklerin bulunduğu bir açılır menü göreceksiniz. “AyarlarKaydırın ve ” öğesine tıklayın. Ayarlar penceresi açıldığında sol tarafta “OyundaBaşlığa tıklayın. Bu, oyun içi ayarlarla ilgili seçeneklere erişmenizi sağlar. Pencerenin sağ tarafında farklı oyun içi ayarlara erişebileceğiniz bir dizi seçenek göreceksiniz. FPS göstergesini etkinleştirmek için:Oyun İçi FPS Sayacı” ayarını bulana kadar aşağı kaydırın. “Oyun İçi FPS Sayacı” ayarının yanında bu özelliği açıp kapatmanızı sağlayan bir buton bulunmaktadır. Varsayılan olarak bu özellik “KAPALI” olabilir. Bu düğmeye tıklayarak FPS göstergesini etkinleştirin ve istediğiniz yerde görüntülenmesi için uygun seçeneği seçin. Artık oyun içi deneyiminiz sırasında FPS göstergesi görüntülenecektir. Bu, oyun performansınızı yakından izlemenize ve daha sorunsuz bir oyun deneyimi elde etmek için gerekli ayarlamaları yapmanıza yardımcı olacaktır. Steam'deki bu basit ayar sayesinde oyunlarınızın grafik performansını kontrol etmek daha kolay hale gelecektir.

Konsol Komutları ile CS2'de FPS Nasıl Gösterilir?

Oyun sırasında FPS'yi görmek için öncelikle konsolu açmanız gerekir. Konsolu açmak için oyun sırasında ” ` ” (kesme işareti) veya ” ~ ” (tilde) tuşuna basın. Bu tuşlar genellikle klavyenizin sol üst köşesinde bulunur. Geliştirici konsolunuzu açtıktan sonra cl_showfps 1 Komutu yazın ve Enter tuşuna basın. Geliştirici konsolunuzu kapatın ve 'ESC' veya '~' tuşuna basarak oyununuza dönün. FPS sayacınızın ekranınızın sol üst köşesinde göründüğünü, gerçek zamanlı olarak mevcut kare hızınızı ve oynadığınız haritanın adını gösterdiğini fark edeceksiniz. Şunun gibi görünmelidir: “maps/cs_mirage.vpk'de 472 fps”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın