En İyi VPN Uygulamaları [Android, iOS ve PC] Ücretsiz İNDİR

İnternet bağlantısı sırasında çeşitli kısıtlamalarla karşılaşanlar için farklı özellikler ön plana çıkıyor. VPN uygulamaları sahip olmak. Güvenilir uygulamalarla hem bilgisayar hem de cep telefonu üzerinden farklı ağlara sınırsız bağlanmak mümkün. Ofis, ev, okul gibi alanlarda kullanılabilecek uygulamaların yanı sıra çeşitli web sitelerine de sorunsuz bir şekilde bağlanabilirsiniz. İnternet hızınızı artırarak da zamandan tasarruf edebilirsiniz. Rağmen VPN uygulaması Sayı yüksek olsa da hangi uygulamanın daha güvenilir olduğu konusunda araştırma yapan birçok kullanıcı var. Uygulamaların detaylarını inceleyerek kullanacağınız VPN türüne karar verebilirsiniz.

Güvenilir VPN Uygulamaları

en güvenli vpn uygulaması

İnternet kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği VPN uygulamaları farklı özelliklere sahiptir. Çevrimiçi bağlanırken çeşitli etkinlikleri gizlice gerçekleştirmek için VPN uygulamasını kullanmak da mümkündür. Bu arada en iyi ücretsiz VPN programlarına göz atın https://webhakim.com/en-iyi-ucretsiz-vpn-programi-2018.html bakabilirsin. Yabancı sitelere bağlanmada sorun yaşayan kullanıcılara da güvenilir VPN uygulamaları önerilmektedir. Paylaşılan listedeki VPN uygulamalarını araştırdıktan sonra beğendiğiniz uygulamayı bilgisayarlarda ve mobil cihazlarda kullanabilirsiniz. Güvenilir VPN uygulamalarından bazıları şunlardır; ExpressVPN VPNPro.com, Surfshark, TunnelBear, Hotspot Shield, Ipvanish, NordVpn, 7 farklı güvenilir ve iyi VPN uygulaması ile internet kısıtlamalarını kaldırarak özgürce erişebilirsiniz.

1-ExpressVPN

Bilgisayarların yanı sıra mobil cihazlarda da kullanılabilen VPN servisleri arasındadır. ExpressVPNDünya çapında 94 ülkede hizmet vermektedir. 3000'den fazla sunucusu sayesinde oldukça başarılı bir hizmet sunan sağlayıcının Türkçe dil desteği de bulunmaktadır. İşte siteye https://www.expressvpn.com/tr Gidebilirsin. Sağlanan gizlilik ve güvenli internet erişimi açısından oldukça avantajlı olan sağlayıcıya bir miktar ücret ödemeniz gerekebilir. 7 günlük ücretsiz deneme süresi sağlar.

2.VPNPro.com

İnternette farklı platformlarda gezinirken iz bırakmamak ve kısıtlamalardan kaçınmak için. VPNPro.com Sitedeki VPN hizmetleri takip edilebilmektedir. Son derece güvenilir ve kaliteli hizmetlerle çeşitli avantajlar elde edebilirsiniz. Web sitesine erişerek farklı konular hakkında bilgi alabilirsiniz.

3. Sörf Köpekbalığı

Global olarak hizmet veren VPN sağlayıcıları arasındadır. Surfsharkgüvenilir ve güçlü altyapısıyla öne çıkıyor. Yüksek hızlı internet deneyimi yaşamak için tercih edilebilecek VPN hizmeti sayesinde web sitelerinde güvenle vakit geçirebilirsiniz. Web platformunda uygun fiyatlarla sunulan hizmetleri inceleyebilirsiniz.

4. Tünel Ayı

İnternet erişiminde üst düzey güvenlik ve gizlilik garantisi istiyorsanız VPN tercih edebileceğiniz hizmetlerden biridir. Tünel Ayı olarak öne çıkıyor. Web etkinliklerinin gizliliğini garanti eden VPN sağlayıcısı güvenilir olsa da internet hızını bir miktar düşürebilir.

5. Sıcak Nokta Kalkanı

VPN uygulamaları söz konusu olduğunda kullanıcıların aşina olduğu sağlayıcılardan biri Sıcak nokta Shield adında bir uygulamaydı. Uzun süredir dünya çapında hizmet veren sağlayıcı, hem mobil cihazları hem de bilgisayarları destekliyor. Ücretsiz sürümün yanı sıra ek özelliklere sahip bir Premium sürümü de bulunmaktadır.

6. Ipvanish

Android kullanıcıları tarafından yaygın olarak kullanılır IPVanish Uygulamaya masaüstü cihazlardan da ulaşmak mümkün. Çok sayıda sunucu ile hizmet veren sağlayıcı, kimlik verilerinin kaydedilmemesini sağlar.

7. NordVPN

Dünya çapında yaklaşık 62 ülkede faaliyet gösteren NordVPN, 5.200'ün üzerinde sunucusuyla oldukça başarılı. Android cihazlarda da güçlü ve güvenli bir şekilde çalışan VPN uygulamasının askeri güvenlik sistemlerine sahip olduğu biliniyor.

En İyi VPN Uygulamaları hangileridir?

ExpressVPN ve VPNPRO uygulamaları en iyi VPN programları arasındadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*