Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri [Minimum ve Önerilen] 2023

Araba yarışlarına yeni bir soluk getiren oyun Forza Horizon 4'ü oynayabilmek için iyi bir sistem gerekiyor. Biz senin için buradayız Forza Horizon 4 sistem gereksinimleri Bunları minimum ve tavsiye edilen şekilde derledik. Oyunda üst düzey bir performans alamasanız da yine de gerçeğe yakın bir performans elde edebilirsiniz. Öte yandan aşağıda verdiğimiz sistem gereksinimlerine sahip değilseniz oyunu çalıştıramayacaksınız veya çalışsa bile iyi bir performans alamayacaksınız. Sizler için derlediğimiz özellikler grafiksel unsurlar açısından yeterli olmasa da oyunu ortalamaya yakın bir şekilde oynayabiliyorsunuz.

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Forza Horizon 4 Sistem Gereksinimleri

Sistem Gereksinimleri Minimum
Forza Horizon 4 Minimum Sistem Gereksinimleri
Oyunu akıcı ve iyi görsellerle oynamak istiyorsanız, Önerilen sistem gereksinimleri yeterli olacaktır. Yarış oyunlarında görsellik sizin için önemliyse bu sistem üzerinden oyunu düşük ayarlarda donmadan oynayabilirsiniz.

Grafik Kartı(NVIDIA): NVIDIA GTX 650 Ti veya Nvidia GT 740
DirectX: DirectX 12 API'si
Depolamak: 75GB
Grafik Kartı (AMD): AMD R7 250x
Grafik Kartı(NVIDIA): NVIDIA GTX 650 Yeni Nvidia GT 740
Hafıza: 8 GB

Tavsiye Edilen Sistem Gereksinimleri
Forza Horizon 4 Önerilen Sistem Gereksinimleri

Grafik kartı(NVIDIA): NVIDIA GTX 970 veya NVidia GTX 1060 3GB
İşlemci: Intel i7-3820 @ 3.6Gh
DirectX: DirectX 12 API'si
Grafik Kartı (AMD): AMD R9 290x veya AMD RX 470
Hafıza: 12GB
Depolamak: 75GB

Sistem gereksinimleri özelliklerini anlattık. Peki Forza Horizon 4 kaç GB? Forza Horizon 4 oynarken bilgisayarım yavaşlıyor mu? Forza Horizon 4 için minimum sistem gereksinimleri nelerdir? Oyuncular tarafından en sık sorulan soruların başında geliyor, gelin bu sorulara bir göz atalım. Forza Horizon 4 Demosu Microsoft şirketi tarafından yayınlanacak. Windows işletim sistemi kullanıcıları ve Xbox sahipleri için demo şeklinde oynaması oldukça basittir. Yapmanız gereken Microsoft Store bölümüne girmek. Bu şekilde oynayabilirsiniz ancak oyun ücretli olduğu için oyunu satın almanız gerekecektir.

Forza Horizon 4 kaç GB?

İndirmeniz gereken dosya boyutu 29,83 GB’tır. Tabii ki demo sürümü için indirmeniz gereken dosya boyutu. Forza Horizon 4 kaç GB? Eğer olacağını söylersen 71,38GB O olacak.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın