Kıble Bul Online [Kıble Pusulası] Diyanet 2024

Artık kıbleyi bulmak için saatlerce uğraşmanıza gerek yok. Gönül rahatlığıyla kıbleyi bulabileceksiniz. Kıble Diyanetini bulun ve kıbleyi çevrimiçi bul Kolayca bulabilirsiniz. İslam inancına göre kıble, Müslümanların namaz kılarken yöneldikleri önemli bir kavramdır. Kıble, Mekke'de Kâbe'ye yönelmek demektir. Çoğu zaman namaz kılarken veya ibadet ederken doğru kıbleyi bulmak önemlidir. İnternette kıbleyi bulmanıza yardımcı olacak birçok web sitesi ve mobil uygulama bulunmaktadır. Bu uygulamalar veya web siteleri genellikle konumunuza göre Kabe'nin yönünü bulmanızı sağlar. Popüler kıble bulma uygulamalarından bazıları şunlar olabilir: Bu arada çok daha detaylı kıble bulma, uydudan cep telefonu ile herhangi bir programa ihtiyaç duymadan kıble bulma. https://webhakim.com/kibleyi-bul.html bakabilirsin.

Kıbleyi Çevrimiçi Bul

Kıble Bul Çevrimiçi

Kıbleyi çevrimiçi olarak güvenli ve hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. 1- İlk önce siteyi ziyaret edin https://qiblafinder.withgoogle.com/intl/tr/desktop oturum açın. 2- Daha sonra kıbleyi bul bölümde Hadi başlayalım bunun yerine tuşuna basın.

3- Saniyeler içinde güvenli bir şekilde yüz yüze kıble yönü onu bulacak.

DİĞER ALTERNATİFLER

Kıble Bağlantısı:

Mobil cihazlar için popüler bir Kıble bulma uygulaması. Gerçek zamanlı bir pusulaya ve Kabe'nin yönünü bulma yeteneğine sahiptir.

Müslüman Pro:

Namaz vakitleri, Kur'an okuma, namaz ve kıble bulma gibi özelliklere sahip bir uygulama. Kıble bulma özelliği kullanıcıların bulundukları konuma göre Kabe'ye yönelmelerini sağlıyor.

Kıble Bulucu:

Kullanıcı dostu arayüze sahip kıble bulma uygulaması. Konuma göre Kabe'ye doğru yönü gösterir.

İslâm 360:

İslami kaynaklara erişim sağlayan bir uygulama. Namaz vakitleri ve kıble bulma özellikleri bulunmaktadır.

ÇÖZÜM

Bu uygulamalar genellikle GPS özelliğinizi kullanarak konumunuzu belirler ve size Kabe'nin doğru yönünü gösterir. Ayrıca internet tarayıcınızı kullanarak kıbleyi bulmak için çeşitli web sitelerinde arama yapabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*