En İyi 10 Cep Telefonu Ebeveyn Kontrolü Uygulaması 2024

Ebeveynlerin bile güvende olmadığı internet dünyasında çocuklar ne yapacak? İşte burada devreye giriyoruz ebeveyn uygulaması Listeyi sizin için hazırladık. Ebeveyn kontrolü uygulamaları, ebeveynlerin çocuklarının cep telefonunu veya diğer cihazını yönetmesine ve kontrol etmesine yardımcı olan araçlardır. Bu tür uygulamalar genellikle çocuklara cihazlarında ne tür içerik görebileceklerini, ne kadar zaman geçirebileceklerini ve hangi uygulamaları kullanabileceklerini belirleme gücü verir.

Cep Telefonu Ebeveyn Kontrolü Ücretsiz ve Ücretli

Ebeveyn Uygulaması

Ebeveyn kontrollü uygulamalar Bunları sizin için en güvenlileri olarak sıraladık. Çocuğunuzun aktivitelerini internet olmadan takip etmenin birçok yolu olsa da en hızlı ve kolay yol yine de bir takip programı kullanmaktır. Gelin bu uygulamalara tek tek bakalım.
Olumsuz: Uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur. Buradaki tüm sorumluluk size aittir. Bu arada telefon takip programlarını buradan indirebilir ve https://webhakim.com/telefon-takip-programi.html Özelliklerine bakabilirsiniz.
Olumsuz: Telefonunu indirdiğiniz kişinin bilgilerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde suç teşkil eder.

1-UMobix

Çocuğunuzun akıllı telefonunda veya tabletinde olup biten her şeyi gerçek zamanlı olarak takip edin. Tüm gelen ve giden aramaları görüntüleyin. Arayan hakkında zaman, süre ve bilgi alın. Ücretli: Gönderilen, alınan veya silinen tüm SMS'leri takip edin. Zaman damgalarını ve iletişim bilgilerini alın. Siteye buradan Gidebilirsin.

2- Ebeveynler için Google Family Link ( Ebeveynler için Google Family Link)

Ebeveyn Kontrolü Uygulamaları
Çocuğunuzun çevrimiçi etkinliğini doğrudan akıllı telefonunuzdan kontrol etmenize olanak tanıyan Google'ın kendi uygulaması olan Google Family Connections, en iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulamalarından biridir. 13 yaşın altındaki çocuklar için en iyi uygulama, çocuklarınız için kendi hesabınız gibi bir Google hesabı oluşturmanıza olanak tanır, özelliklerin çoğuna erişilebilir ve harika bir güvenlik hissi verir.
Ebeveynler için Google Family Link Özellikleri:

Çocuklarınızın uygulama etkinliğini görüntüleyin.
Cihazlarını kilitleyin.
Konumlarını takip edin. Çocuğunuzun çevrimiçi deneyimini yönetin.

Ebeveynler için Google Family Link iOS İNDİR
Ebeveynler için Google Family Link Android İNDİR

3- Ebeveyn Kontrolü Kroha – Ekran Süresi ve Çocuk modu

Cep telefonu ebeveyn kontrolü ücretsiz
Android için başka bir en iyi ebeveynlik kontrolü uygulaması Ebeveyn Kontrolü Kroha, ebeveynlerin çocuklarını akıllı telefon veya tablet kullanarak korumalarına olanak tanır.
Ebeveynler Çocuklarınızın çevrimiçi etkinliklerini kontrol edebilir, ekran süresini yönetebilir ve güvenli yerlerde hangi web sitelerini kullanabileceğini seçebilirsiniz. Ayrıca konumlarını da takip edebilirsiniz. Üstelik ebeveynler çocuklarının cihazlarının gece modunu da telefonlarından kontrol edebiliyorlar. Kolayca kurun ve ayarlayın. Bir yıllık lisansla 5 farklı cihaza erişin.
Oyunları ve diğer uygulamaları engelleyin.
Konum izleyiciyle çocukları takip edin.

Ebeveyn Kontrolü Kroha Android İNDİR

4- Ebeveyn Kontrolü Uygulaması

Aile koruma programı Android
iPhone'lar için en iyi ücretsiz ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde ebeveynler çocuklarının okuldan çıkışında, eve geldiğinde veya başka bir yere gittiğinde onları takip edebiliyor. Ebeveynler, güvenli olmayan uygulamaları kolayca engelleyerek çocuklarının hangi uygulamayı kullanabileceğini kontrol edebilir. Konum izleyici. Ekran süresini yönetme. Günlük ekran süresi ödeneğini ayarlayın. Herhangi bir uygulamayı engelleme seçeneği.

Ebeveyn Kontrolü Uygulaması iOS İNDİR

5- ESET Ebeveyn Kontrolü

Cep telefonu ebeveyn kontrolü ücretsiz android
Kolay kurulumu sayesinde, Web filtreleme üzerinde daha hassas kontrole sahip olun ve PhoneSheriff'te ekran zamanlamasına sahip olabilirsiniz. Bu uygulamanın kurulumundan sonra, konulara göre web filtrelerini otomatik olarak ayarlayabilir ve daha sonra gereksinimlerinize göre özelleştirebilirsiniz. Ekran süresi sınırları. Tamamen doğru izleme konumu.
Sosyal medya aktivitelerini yönetin.
Web filtrelerini ayarlayın.

ESET Ebeveyn Denetimi Android İNDİR

6- Çocuk Yeri – Ebeveyn Kontrolü ve Çocuk Kilidi

Ebeveyn Kontrolü Uygulaması
Çocuklar Ebeveyn Kontrolünü Yerleştirir Temel olarak ebeveynlerin akıllı telefonlar ve tabletler de dahil olmak üzere çocuklarının cihazlarına yükleyebilecekleri bir uygulama başlatıcıdır. Buradaki temel amaç ebeveynlerin çocuklarını internetin tehlikelerinden korumalarına yardımcı olmaktır.

Uygulamayı yeniden başlatma özelliği vardır.
Kullanımı kolay arayüz ve ayar kontrolleri.

Kids Place – Ebeveyn Kontrolü ve Çocuk Kilidi Android İNDİR

7- Qustodio:

Çocukların çevrimiçi etkinliklerini izleyen ve sınırlandıran bir uygulama. İçerik filtreleme, uygulama kullanım sınırlaması ve ekran süresi kontrolü gibi özellikler sunar.

8- Norton Ailesi:

Norton Family, çocukların çevrimiçi etkinliklerini izlemek, aile tarafından onaylanan siteleri engellemek ve ekran süresini yönetmek için kullanılır.

9- Ekran Süresi (iOS):

Apple'ın iOS işletim sistemi için sunduğu Ekran Süresi özelliği, ebeveynlere çocuklarının cihaz kullanımını sınırlama, içerikleri filtreleme ve ekran süresini kontrol etme olanağı sağlıyor.

10- MMGuardian:

MMGuardian, çocukların cihazlarını izleme, içerikleri filtreleme, uygulama kullanımını sınırlama ve konum izleme gibi özellikler sunuyor.

11- Mspy

mSpy, çocukların veya çalışanların dijital aktivitelerini takip etmek ve izlemek için kullanılan bir mobil izleme ve takip yazılımıdır. Bunlar genellikle ebeveynlerin çocuklarının çevrimiçi etkinliklerini izlemesi veya işverenlerin çalışanlarının telefon kullanımını izlemesi için tasarlanmıştır.

En İyi Cep Telefonu Ebeveyn Kontrolü Hangisidir?

Mspy ve Eyezy özellikleri itibariyle dünya çapında en çok tercih edilen programlardır.

ÇÖZÜM

Bu uygulamaların birçoğunun ücretsiz ve ücretli sürümleri mevcuttur. Ücretsiz sürümler genel olarak temel özellikler sunarken, ücretli sürümlerde daha gelişmiş ve kapsamlı kontrol sağlayan özellikler bulunabilir. Hangi uygulamanın size ve çocuğunuzun ihtiyaçlarına en uygun olduğunu belirlemek için özellikleri karşılaştırmak ve değerlendirmek önemlidir. Bu tür uygulamaların kullanımı ve kuralları konusunda çocuğunuzla iletişim kurmanız da önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*