Fotoğrafı Whatsapp Profiline Sığdırma (Çözüldü)

Kırpmadan WhatsApp profil resmi oluşturmak kullanıcıların en çok sevdiği şeylerden biri o yüzden gelin bunu en iyi şekilde nasıl yapabileceğinizin detaylarına bakalım. Herkesin profilinizi gördüğü ve en güzel fotoğraflarınızı paylaştığınız sosyal medyada fotoğrafları kırpmadan nasıl profil resmi yapabileceğimizi görelim. Kırpmadan WhatsApp profil resmi yapma Artık çok kolay olacak, gelin detaylara bakalım. Sosyal medya kullanıcılarının en önemli konularından biri olan kırpmadan profil resmi yapmak oldukça önemlidir.

Kırpmadan WhatsApp Profil Resmi Nasıl Yapılır?

kırpmadan whatsapp profil resmi nasıl yapılır

Kırpmadan WhatsApp profil resmi nasıl yapılır Bunu çok kolay bir yöntemle yapabilirsiniz. Aşağıdaki bölümde sizler için paylaştık. 1- Öncelikle Google Play Store veya App Store’a giriniz. 2- Square Pic Android veya Square Pic iPhone uygulamasını indirin. Uygulamayı indirdikten sonra açın. 3- Burada alttaki fotoğraf seç ve fotoğraf çek seçeneğini seçerek fotoğrafları ayarlayabilirsiniz.
Olumsuz: Burada uygulamaya izin vermeniz gerekiyor. Uygulamayı açtıktan sonra sağ alt kısımdaki simgesine tıklayın ve Uygulamaya izin ver seçeneğini seçin.
fotoğraf kırpma
Kamera ve kayıt konumu bölümüne tıklayın ve buna izin verin. Son olarak Fotoğraf Seç butonuna tıklayın, resmi tekrar seçin ve kırpmadan WhatsApp profil resminizi oluşturma işlemini tamamlayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*