DC Soruları [Doğruluk mu Cesaret mi] Şişe Çevirme

Zaman makineniz olsaydı hangi tarihe gitmek isterdiniz? Güzellik ve zeka arasında bir seçim yapsanız hangisini seçerdiniz? beğenmek doğruluk cesaret soruları Pek çok soru soruluyor, özellikle: Bunlar: Şu ana kadar gördüğünüz en tuhaf şey neydi? Hiç yapmamanız gereken bir şeyi yaparken yakalandınız mı?
Yaşadığınız en kötü durum neydi?
Şu ana kadar yaşadığınız en iyi olay neydi? Gece dışarı çıktığınızda yaşadığınız en ilginç şey neydi? En büyük pişmanlığınız nedir?

Doğruluk mu cesaret mi Oyun karşı tarafın karakterini ve cesaretini öğrenmek için oynanır. Eğer “Doğruluk” denirse, oyuncu ne kadar özel veya utanç verici olursa olsun soruyu dürüstçe yanıtlamalıdır. Öte yandan “Cesaret” çağrılırsa, o oyuncunun soruyu soran oyuncunun verdiği garip bir görevi tamamlaması gerekir. Bu arada kızlara soruyorum https://webhakim.com/kizlara-sormak-icin-dogruluk-cesaret-sorulari.html DC'nin soruları.

DC Soruları

DC Soruları

Daha çok arkadaşlar arasında söylenen, Şişe Çevirmece olarak da bilinen Doğruluk mu Cesaret mi, sevdiklerinizle ve arkadaşlarınızla yapacağınız toplantıları eğlenceli hale getiriyor. Hepsini sizler için derledik. DC'de erkeklere sorulacak sorular https://webhakim.com/erkeklere-sormak-icin-dogruluk-cesaret-sorulari.html

Aşık olduğun kişi kim?
Şu anda ne düşünüyorsun?
Tırnaklarını mı yiyorsun? Hiç öğretmeninize kötü bir şaka yaptınız mı? Cevabınız evet ise ne yaptınız?
Daha önce sarhoş oldun mu? Cevabınız evet ise ne yaptınız?
Hiç hızlıca kaçma ihtiyacı hissedecek kadar utandığınız oldu mu? Ben? Gizli aşkın kim? Hiç osurup başkasını suçladınız mı? Hiç terinizin tadına baktınız mı?
Bu odadaki gelmiş geçmiş en kötü kişi kim olabilir? Nereden?
Yeniden Doğsaydınız Hangi Yüzyılda Doğmak İsterdiniz? Söylediğiniz veya yaptığınız bir şeyi silmek için zamanda geriye gidebilseydiniz, bu ne olurdu? Erkek arkadaşınız veya kız arkadaşınız sizi hiç utandırdı mı? Bir anda görünmez olsaydın ne yapardın? Banyoda en uzun süre ne kadar kaldınız ve neden bu kadar uzun kaldınız? Gördüğüm en tuhaf rüyayı anlat. Duşta işiyor musun? Hala yaptığın en çocukça şey nedir?
Hangi çocuk filmini tekrar tekrar izleyebilirsin?
Kötü ayak kokunuz mu var? Aptalca takma adlarınız var mı? Telefonunuzda en çok hangi uygulamada vakit geçiriyorsunuz? Bir oturuşta yediğiniz en fazla yemek nedir?
Yalnızken dans eder misin?
Karanlıktan korkar mısın? Bütün gün evde olsaydın ne yapardın? Günde kaç tane selfie çekiyorsunuz? Dişlerinizi en son ne zaman fırçaladınız? En sevdiğiniz pijamalarınız neye benziyor? Hiç yerden bir şey yedin mi? Hiç yapmamanız gereken bir şeyi yaparken yakalandınız mı? Vücudunuzun hangi kısmını seviyorsunuz, hangi kısmından nefret ediyorsunuz? Hiç bitiniz oldu mu?
Hiç pantolonunu kestin mi?
Senin hakkında kimsenin bilmediği şey nedir? Hiç tabağınızı yaladınız mı?
Dirseğinizi yalayabilir misiniz?
Telefonda en son aradığınız şey neydi? Asansörde hiç gaz çıkardınız mı? Bir günlüğüne karşı cins olsaydınız ne yapardınız? Siz banyodayken yanlışlıkla içeri giren oldu mu?
Eğer hayatında bir şeyi değiştirebilseydin bu ne olurdu?
En büyük pişmanlığınız nedir? Telefonunuzdaki en utanç verici fotoğraf hangisi? Kimsenin bulamayacağı kötü bir şey mi yaptın? Sahip olduğunuz en iğrenç alışkanlık nedir? Kimseye söylemediğin bir sırrın var mı? Gördüğünüz en korkunç rüya nedir? Çoraplarınızı değiştirirken ayaklarınızın kokusunu alıyor musunuz?
Eğer herhangi bir tür hayvan olabilseydin ne yapardın?
Karanlıktan korkar mısın? Yaşınız hakkında hiç yalan söylediniz mi? Dişlerinizi en son ne zaman fırçaladınız? Senin hakkında kimsenin bilmediği şey nedir?
Bir ilişkideki en büyük korkunuz nedir?
En komik ilk randevunuz hangisiydi? En tuhaf alışkanlığınız nedir? Kaç çocuk sahibi olmak istersiniz?
Senin hakkında bilmem gereken utanç verici gerçek nedir?
Çocukluğunuzdaki takma adınız neydi? En sevdiğin yiyecek ne? En sevdiğiniz renkler nelerdir ve neden? 3 gün boyunca bir adada mahsur kalırsanız ne yaparsınız? En sevdiğiniz kişiler kimler ve neden?
Tuvalet kağıdınızı ruloya nasıl koyarsınız?
Fırsatınız olsa hangi ülkede yaşamak isterdiniz? En çok neyi hayal ediyorsunuz? Gördüğünüz en tuhaf rüyayı açıklayabilir misiniz?
En büyük pişmanlığınız nedir?
Beni seviyor musun? Kızlara Sorulacak Doğruluk mu Cesaret mi Soruları için Tıklayın. Erkeklere Sorulacak Doğruluk mu Cesaret mi Soruları İçin Tıklayınız..

doğruluk soruları

doğruluk soruları Arkadaşlar arasında en çok tercih edilen sorudur. Çünkü burada insanların gerçek düşüncelerini öğrenebilirsiniz. Gerçeği söylemek zorunludur. Üst üste 3 kez doğruluk denemez. Üst üste üç kez cesaret denemez. Birisi hakkında dedikodu yaptınız mı? Yaptıysanız nedir?
En son kimin için ya da hangi nedenle ağladınız?
En büyük korkun nedir?
Bize bir fantezinizi anlatın.
Birini aldattınız mı veya şu anki kız arkadaşınızı aldattınız mı? Kimsenin bilmediği gizli bir yeteneğiniz var mı? Eğer öyleyse, nedir? İlk ünlü aşkın kimdi?
Yaşadığınız en kötü deneyim neydi?
Başınıza gelen en utanç verici şey nedir? Güvensiz olduğunuz konular nelerdir?
Hiç birinden faydalandın mı?
Hiç kimseyi herhangi bir konuda aldattınız mı? Yaptığınız en iğrenç şey nedir? Birinin sana yaptığı en kötü şey neydi?
En kötü alışkanlıklarınızdan biri nedir?
En kötü randevun nasıldı? Hiç yapmamanız gereken bir şeyi yapmak zorunda kaldınız mı? Erkek arkadaşının en kötü yanı nedir?
Hiç dışarıda cinsel aktivitede bulundunuz mu?
Gruptaki herhangi birine yalan söylediniz mi? Ailenizle aranızda büyük sorunlar mı var? Gruptaki birinden hoşlanıyor musun?

Cesaret Soruları

Cesaret soruları, arkadaşlık ortamındaki en heyecan verici sorular arasındadır. Burada neyin biteceği belli değil. Karşı cins gibi giyinin ve fotoğraf çektirin.
Oyunun geri kalanında komik bir aksanla konuşmasını isteyin.
Gruptan birinin vücudunuza kalıcı bir kalemle utanç verici bir şey yazmasını sağlayın.
Ona çiğ yumurtayı kafasına kırmasını söyle.
Ondan aynı cinsiyetten biriyle flört etmesini isteyin. Oyunun geri kalanında bir çift iç çamaşırı giymesini söyle. Utanç verici bir fotoğrafı Sosyal Medyada paylaşmasını sağlayın.
Ona pantolonunun içine buz koymasını söyle.
Bir dakika müziksiz dans etmelerini sağlayın. Oyunculardan birini sırtınıza alın ve odanın içinde taşıyın.
Bant kullanarak giysinize bir bardak yapıştırın.
Çarpım tablosunda bir sayıyı tekrar sayın. Arkadaşınız yanınızdayken tişörtünüzü 2 el kullanın. Soruları 2 dakika boyunca evet veya hayır şeklinde yanıtlayın.
Boya kalemlerini kullanarak tırnaklarınızı boyayın.
Baktığınızda sizi utandıran bir fotoğrafı sosyal medya hesabınızda paylaşın. Başınızı tişörtünüzle örtün ve 2 elinizle bu şekilde tutun.
Sağınızda hangi kişi veya nesne varsa onun hakkında bir hikaye anlatın.

DC'de Neler Sorulabilir?

Aşağıdaki soruları sizin için hazırladık. Gördüğünüz en tuhaf kişi kimdi? Hiç evde çıplak dolaşan birini yakaladınız mı? Şimdiye kadar yaşadığınız en kötü şey neydi? Hiç yapmamanız gereken bir şeyi yaparken yakalandınız mı? Gece dışarı çıktığınızda yaşadığınız en son şey neydi?

Doğruluk mu cesaret mi oyununda ne sorulur?

Doğruluk mu cesaret mi oyununda sizler için özel soruları araştırdık. Çoraplarınızı değiştirirken ayaklarınızın kokusunu alıyor musunuz?
Eğer herhangi bir tür hayvan olabilseydin ne yapardın?
Karanlıktan korkar mısın? Yaşınız hakkında hiç yalan söylediniz mi? Dişlerinizi en son ne zaman fırçaladınız? Senin hakkında kimsenin bilmediği şey nedir?
Bir ilişkideki en büyük korkunuz nedir?
En komik ilk randevunuz hangisiydi? En tuhaf alışkanlığınız nedir?

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*