Google Play Store’da Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır? VPN [Güncel]

Ülke bilgilerinizi değiştirdiğinizde tekrar değiştirmek için bir yıl beklemeniz gerekmektedir. Android cihazınızda Google Play Store uygulamasını açın. Sağ üst köşedeki profil simgesine dokunun. Sonraki “Ayarlar” ve “Genel Hesap Tercihleri“Neye gidiyorsun? “Ülke ve Profil” bölümüne gidin ve geçiş yapmak istediğiniz ülkenin adını seçin.
Google Play Store ülkesini değiştirme İşlemi çok kolay ve basit adımlarla yapabilirsiniz. Google Play Store uygulamasını açın. Sağ üstteki profil simgesine dokunun. Ayarlar Genel Hesap ve cihaz tercihleri. Ülke ve profiller'e dokunun. Hesap eklemek istediğiniz ülkeye dokunun. Ekrandaki talimatları izleyerek bu ülke için bir ödeme yöntemi ekleyin. Aşağıda süreçlere daha detaylı bakalım.

Google Play Store'da Ülke Nasıl Değiştirilir?

Google play Store ülke değişikliği Nasıl yapılır? Gelin hemen bu işlemin nasıl yapıldığını size gösterelim. 1- Öncelikle Google Oyun mağazası Uygulamayı açın. 2- Sol üst yerden Menü Tıklamak . 3- Açılan alanda fatura Tıklamak .
Google Play ülkesini değiştir

4- Sadece bu bölümde Türkiye Bir seçenek var.
google play ülke değiştirme webhakim
5- Burada bunu diğer ülkelere de açmamız gerekecek. Bunun için bir VPN programına ihtiyaç duyulacaktır. VPN INF uygulamasını indirerek ülkeyi değiştirelim. Hangi ülkeyi seçmek istiyorsanız VPN INF'de ülkeyi seçin.
playstore ülke değişikliği
6- Burada bir ülke seçtikten sonra arka planda görüntülenecektir. Google Play Store uygulamasını kapatıp tekrar deneyelim. Onu açalım. Play Store hesap bölümüne tekrar gidin. Ülke ve profiller bölümünün açıldığını göreceksiniz.
play Store ülke değişikliği 2020
7- Almanya burada Oyun mağazası Sürüme geç'e tıklayın. Daha sonra devama tıkladıktan sonra kredi kartı bilgilerini isteyecek ve siz girdikten sonra ülke değişecek.
play Store ülkeyi değiştir
Olumsuz: Burada 365 gün boyunca ülkenizi tekrar değiştiremeyeceğinizi unutmamanız önemlidir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*