Hotmail Kaydol 2023 | E-Posta ve Ücretsiz Gmail Aç

E-posta hesabına sahip olabilmek için G-mail, Yahoo, Outlook (hotmail) ve benzeri servis sağlayıcılarda hesap açılması gerekmektedir. Peki, hotmail'e kaydol ve sizlere gmail açma konularını göstereceğiz. Açılan hesap ile artık dilediğiniz internet sitesinden veya özel kişiden e-posta alabilir, dilediğiniz özel veya tüzel kişiye e-posta gönderebilirsiniz.

E-Posta Açın: Gmail ve Hotmail Hesabı

hotmail'e kaydol

İki farklı firmadan e-posta alabilirsiniz: Gmail ve Hotmail. Dünya üzerinde onlarca farklı e-posta servis sağlayıcısı olmasına rağmen en çok tercih edilenleri Hotmail, G-mail, Outlook, Msn ve Yahoo gibi servis sağlayıcılardır. Gmail hesabı açmak için tıklayın. Hotmail hesabı açmak için tıklayın.

Olumsuz: Aşağıdaki “Ücretsiz hesap oluştur” butonuna tıklayın ve hesap oluşturma bölümüne gidin. Bu, yeni bir hotmail adresine kaydolmanın yöntemlerinden biridir.

hotmail'e kaydol
Bu hizmet sağlayıcıların her biri Yeni bir e-posta adresi açabilirsiniz İzin veriyor. Bunun için kişisel bilgilerinizin yalnızca bir kısmına ihtiyaç duyan servis sağlayıcılar olabileceği gibi, cep telefonu numaranızın ve diğer kişisel bilgilerinizin büyük bir kısmına erişerek kayıt olmanızı sağlayan e-posta siteleri de olabilir.
Gmail Hesabı Nasıl Açılır?

hotmail'e kaydol
Gmail yaratmak İşlemi yapmak isteyenlerin yukarıda anlattığımız adımları takip etmeleri yeterli. Artık bu hesabı Google Play'de veya diğer platformlarda kullanabilirsiniz. Gmail hesabı açmak için tıklayın.
Tercih Ettiğim Kullanıcı Adı ve Şifremi Kabul Etmiyor!
Yukarıda listelenen e-posta hizmetlerinden herhangi birini kullanıyorsanız Sağlayıcıdan e-posta adresi talep ettiyseniz kullanıcı adı ve şifre gibi alanları girmeniz gerekir. Bu adım, bundan sonra yalnızca e-posta adresinizi gerektirecektir. Kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yapın sağlayacak. Girdiğiniz kullanıcı adı ve şifre kabul edilmiyorsa; Bu durumda iki neden bunu yapmanıza engel olabilir.
Bunun başlıca nedeni bu kullanıcı adının daha önce başkaları tarafından kullanılmış olmasıdır. tarafından kullanılıyor. Bu durumda farklı bir kullanıcı adı denemeniz gerekir. Ancak bir diğer muhtemel durum ise; kullandığınız kullanıcı adı ve şifre kriterleri karşılamıyor. Bunun için sitenin bu konudaki kriterlerini incelemeniz gerekmektedir.
Bazı e-posta hizmetleri, kullanıcıların yeni kayıtlara kaydolmasına olanak tanır. Adının belirli sayıda karakter ve sayı kullanılarak oluşturulmasını bekler.
Aynı zamanda ilk harf büyük ve bazı karakterler büyük olmalıdır. kullanılması bekleniyor. Bunlara dikkat etmeniz ve kayıt işlemini tamamlamanız gerekmektedir.

Hotmail Hesabı Nasıl Açılır?

hotmail'e kaydol
Hotmail, G-mail, Outlook, Msn ve Yahoo gibi e-posta hizmeti sunan sitelere kayıt olarak e-posta adresi alabilirsiniz.
Adınız soyadınız, doğum tarihiniz, cep telefonu numaranız ve diğer kişisel bilgilerinizin yanı sıra size hatırlatma yapacak hatırlatma soru alanını da doldurmanız gerekmektedir.
Bu bilgileri doğru ve eksiksiz girdikten sonra artık dilediğiniz bir e-posta adresine sahip olabilirsiniz.

Hotmail bilgisayardan nasıl açılır?

Outlook.com'un giriş sayfasına gidin ve 'Oturum Aç'ı tıklayın. E-posta adresinizi veya telefon numaranızı girin ve 'İleri'ye basın. Şifrenizi girdiğiniz sayfada 'Oturumu açık tut' seçeneğinin işaretini kaldırın. Daha sonra şifrenizi girin ve 'Giriş Yap'ı seçin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın