En İyi 5 Veri Kurtarma Programı (2023) Data Kurtarma Ücretsiz

veri kurtarma programı Hayati önem taşıyor gibi görünüyorlar. Bilindiği gibi sabit disk veri kurtarma programları, formatlanmış sabit disklerden ve bozuk verilerden kolayca veri kurtarmanıza olanak sağlar. Öte yandan tüm sabit disk veri kurtarma programlarını da özellikleriyle sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca bilgisayarın temellerini bilen biri bile bu profesyonel programlar sayesinde sabit diskteki verileri kurtarabilir.

En İyi 5 Veri Kurtarma Programı (2023) Silinen Verileri Kurtarma

veri kurtarma programı

En iyi veri kurtarma programları Sizin için derledik. Aşağıdan hepsine bakabilirsiniz.
1-RECUVA

CCleaner tarafından yapılmıştır Recuva veri kurtarma programı; Flash bellek, sabit disk, DVD veya CD sürücünüzdeki dosyaları kurtarmak oldukça tercih edilir. Tüm Windows program serilerinde kullanılabilir.
Özellikler:

Kullanımı kolay arayüz Basit dosya kurtarma NTFS ve FAT desteği Hasarlı veya formatlanmış sürücülerden veri kurtarma Gelişmiş derin tarama modu RECUVA İNDİRMEK

2- YILDIZ VERİ KURTARMA

veri kurtarma
Sabit diskteki verileri kurtarmak için Stellar Data Recovery'nin bu programın görevi olduğunu söyleyebiliriz. Dosyayı sildiyseniz veya dosya bir şekilde gittiyse, herhangi bir zorlukla karşılaşmadan geri getirebilirsiniz.
Özellikler:

Çöken ve yeniden başlatılamayan sistemdeki verileri kurtarır. Kısmen yanmış veya çizilmiş CD ve DVD'lerdeki dosyaları kurtarır. Sabit sürücülerden, SSD'lerden ve USB sürücülerden verileri kurtarır. Satın almadan önce deneyebilirsiniz.

Yıldız Veri Kurtarma İNDİRMEK

3- DİSKLİ MATKAP

mac veri kurtarma programı
Profesyonel ve basit bir veri kurtarma programı arıyorsanız Disk Drill tam aradığınız programdır. Mac ve Windows işletim sistemlerinde çalışır. Toplamda 500 MB'lık dosyayı kurtarabilirsiniz.
Özellikler: Disk görüntüsü (ISO) biçimindeki verileri kurtarabilir. Veri yedekleme Arama çubuğunu içerir. Taranan verileri Görseller, Tüm dosyalar, Video, Arşivler ve Belgeler olarak kategorilere ayırır. DİSK MATKAP İNDİRMEK

4- Veri Kurtarma Profesyonelinizi Yapın

Veri Kurtarmanızı Yapın Sabit disk veri kurtarma programı, veri kaybını düzeltmek için profesyonel bir çözümdür. Hızlı kurtarma ve gelişmiş kurtarma olmak üzere iki farklı kurtarma olanağı sunar.
Özellikler:

Dosya türlerine, dosyaya ve zaman yoluna göre sıralayın
Kurtarma işleminden önce dosya önizlemesi
Videoları, sesleri, belgeleri vb. kaydedin. 3 adımda kurtarır. Veri Kurtarma İşleminizi Yapın İNDİRMEK

5- FOTORK

verileri kurtar
En iyi veri kurtarma programlarından biri olan PhotoRec, dijital kameralardan sabit disklere kadar farklı cihazlar için kullanılabiliyor. Videoları, resimleri ve belgeleri kolayca kurtarabilirsiniz.
Özellikler:

400'den fazla dosyayı kurtarabilir.
Biçimlendirme özelliği vardır.
Kolay bir arayüze sahiptir. FOTOĞRAF İNDİRMEK

En İyi Veri Kurtarma Programı

Sizin için en iyi veri programlarını araştırdık ve en iyilerini yazdık. Tabi ki hangisi en iyisi diye sorarsanız bizce RECUVA veri kurtarma programı oldukça öndedir. Gelişmiş derin tarama, üstün dosya kurtarma ve askeri ve endüstri standardı silme tekniklerini kullanarak çok güvenli yazma özelliğine sahip bir programdır. Ayrıca Recuva, hasarlı veya biçimlendirilmiş dosyalardan dosyaları kurtarır. en iyi ücretsiz veri kurtarma programları olarak görünür.

EaseUS Veri Kurtarma Sihirbazı:

Kullanıcı dostu arayüzü ve kapsamlı veri kurtarma yetenekleriyle bilinen popüler bir veri kurtarma programıdır. Hemen hemen tüm dosya türlerinin kurtarılmasında etkilidir.

Yıldız Veri Kurtarma:

Hem Windows hem de Mac için mevcut olan bu program, silinen dosyaları kurtarma, bozuk diskleri onarma ve biçimlendirilmiş disklerdeki verileri kurtarma konusunda iyidir.

Recuva:

Bu ücretsiz veri kurtarma programı, kullanıcı dostu arayüzü ve etkili veri kurtarma yetenekleriyle öne çıkıyor. Silinen dosyaları, kayıp diskleri ve hatta biçimlendirilmiş diskleri kurtarmanıza yardımcı olur.

Disk Matkap:

Hem Windows hem de Mac için mevcut olan Disk Drill, çeşitli veri kaybı senaryoları için etkili bir çözüm sunar. Hızlı tarama ve derin tarama gibi farklı tarama modlarına sahiptir.

Wondershare Kurtarma:

Bu program belgeler, fotoğraflar, videolar, müzik ve e-postalar gibi çeşitli dosya türlerini kurtarmanıza yardımcı olur. Hızlı tarama ve derin tarama modları, farklı veri kaybı durumlarına çözüm sunar.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*