İnternet Diğer Odadan Çekmiyor 2024 (4 Değerli Yöntem)

Wifi güçlendirici ile daha iyi sinyaller alabilirsiniz. Tüm ayrıntılara bakalım. kablosuz modem Wi-Fi sinyali Evin her yerini sarmadığına göre çok sıkıntılı bir durum olsa gerek.

4 Dakikada 4 Kat Daha Güçlü Wifi Sinyali Alabilirsiniz

Oturma odasına ya da evin girişine bağladığımız modem maalesef diğer odalara istediğimiz gibi verici gönderemiyor. Oturma odasına geldiğimizde internet o kadar iyi ki odaya gittiğimizde çalışmıyorsa bu artık geçmişte kalacak.

1- Boş Kutulu Wifi Güçlendirici

Bu yöntem bilinenin ötesinde biraz sıra dışı görünebilir. kablosuz bağlantı güçlendirme Bunu yapmak için farklı ve benzersiz bir yöntem arıyorsanız bunu deneyebilirsiniz.
wifi güçlendirici webbakim

Öncelikle bir kutu kola ya da bir kutu fantaya ihtiyacımız olacak. Kutuların içini iyice boşaltalım ki nem kalmasın. Kutuların üst kısımlarını kesip oval şekilde açalım. Kablosuz modemin yanına yerleştirelim.

2- Modeminizin Yazılımını Güncelleyin

wifi güçlendirme webbakim
Geçmişe ve bugüne baktığımızda internet servis sağlayıcıları “İSS” Modem, internet ayarları tam olarak yapılandırılmamış kullanıcılara verilmektedir. Bu nedenle ürün yazılımı güncellemeleri sorun olabilir. Ayrıca garanti kapsamı dışına çıkmamak için ayarların yapılmaması da göz ardı edilir. Yapılacak en iyi şey, eğer ISP'niz tarafından size verilmiş bir modem varsa, bunu kendiniz yapmak yerine, size interneti veren ISP'ye danışıp, ayarların ve güncellemelerin eksiksiz olup olmadığını sorabilirsiniz.

3- Wifi Güçlendirici – Sinyal Güçlendirici

internet güçlü webbakim
Yazılımı son sürüme güncellediyseniz, modemi başka bir yere götürdüyseniz, ilk yöntemi denediyseniz ve bunların hiçbiri işe yaramadıysa, o zaman para harcamanın zamanı gelmiş demektir.
wifi sinyal güçlendirici Modeminizin alanını çok daha genişletebilirsiniz. Elektriğini direkt prizden aldığı için diğer odalara rahatlıkla ulaşacaktır. wifi internet güçlendirici Sinyali hızlı bir şekilde doğrudan iletecektir. Ortalama 70 ila 200 TL arası fiyatlara satılan wifi takviyesi ile internetinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Wifi genişletici aynı zamanda internetinizin diğer odalara kolayca sinyal göndermesini de sağlayacaktır.

4- Modemi Farklı Bir Yerde Deneyin

modem güçlü webbakim
Öncelikle modemi satın alıp kurdunuz. Kurduğunuz odadaki ve diğer odalarda internet bağlantısı çok iyi çalışmıyorsa konumunu değiştirebilirsiniz. Sütun, duvar, metal gibi etkenlerle karşılaşma ihtimali olmuş olabilir. Bu nedenle farklı bir yere yerleştirerek sinyalin daha kolay geçmesini sağlayabilirsiniz.
Olumsuz: burada eğer Modeminiz bir yerden bağlıysa yani birisi bağlıysa internetiniz yavaşlayabilir. Buna da dikkat etmeniz faydalı olacaktır. Eğer böyle bir şey varsa modem şifresini değiştirme Yararlı olabilir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın