iPhone Engellenen Numaradan Gelen Aramayı Görme

Telefon görüşmesi sayısına henüz ulaşılmadığı için iPhone'a artık ulaşılamıyor ancak arama sayısı artık garanti edilmiyor. Günümüzde teknolojinin hızla ilerlemesiyle birlikte cep telefonları e iletişim teknolojileri önemli bir rol oynamaktadır. Ancak bireyler arasındaki iletişimde istenmeyen durumlarla karşılaşılabilir. iPhone artık tam olarak işlevsel değil, kullanımı kolay değil ve bitene kadar da bitmiş sayılmaz. iPhone artık ihtiyaç duyulmayan bir telefon olmadığı için güncelliğini yitirmiştir. Zaman ayırdıktan sonra bitirmek için zaman ayırmanız gerekir. Ancak işe başlamadan önce endişelenmeyi bırakmanız önemlidir. İPhone çalışmayı durdurduğunda, bunu yapmak için zaman ayırmanız gerekir.

iPhone Engellenen Aramaları Görme

Bir telefon cihazını kullanmadan önce, cihaza tekrar girmeden önce iPhone cihazı otomatik olarak uyanacaktır. Engelsnumaraları gelen aramaları kolayca görülebilir ve ilgili numaraların çağrı geçmişini inceleyebilirsiniz. Ayrıca engellenen numaralar listesinde bulunan numaraların tekrar engelini kaldırmak da mümkündür. iPhone yalnızca arayüz etkinleştirildiğinde kısa bir süre görünür. Telefon durumunun. Engellenen numara seçimi. Aşağıdaki listeler hemen görüntülenecek ve giriş sayısı değiştirilecektir. İkinci “Görüntüle” saniyesinde cihazın açılmasını bekleyin. Bunu yaparsanız iPhone çalışmayı durdurduğu için çalışmayı durduracaktır. Artık iPhone artık mevcut değil ve kullanıcılar artık cihazın düzgün çalışmasını beklemeyecek. Ancak bu engellenen numaralardan gelen aramaları nasıl görüntüleyeceğinizi bilmeniz önemlidir. Bu, işi yapmak için zaman ayırdığınız zamandır.

iPhone Da Engellediğim Kişinin Aradığını Nasıl Görebilirim?

Artık ihtiyacınız olmadığında iPhone artık görünmeyecektir. Ardından telefonla dokunarak devam edin. Aşağıdaki bölümü okuduktan sonra lütfen aşağıdaki listelere bakın. Mevcut dokümantasyon ve müteakip içerik düzenlemesi, içeriğin ayrıntılı bir açıklamasıyla tamamlandı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*