PUBG İsim Değiştirme [Bedava] PUBG Mobile İsim Değiştirme

Öncelikle oyun sürümünüzün 0.4'ün üzerinde olduğundan emin olun. Değilse güncelleyin. Etkinlikler sayfasına veya Ödülleri Güncelle sayfasına gidin. PUBG İsim Değişikliği Kart önünüzde görünecektir. Satın aldıktan sonra ürün envanterinize düşecektir.

PUBG İsim Değişikliği – PUBG Mobil İsim Değişikliği

PUBG İsim Kayıt Ol

PUBG oyuncu isimleri Değişmek istiyorsa ne yapması gerektiğine bakalım. Öncelikle PUBG mobil cihazınızda isminizi değiştirmek istiyorsanız; İsim Değiştirme Kartınız Olmalı. Üstelik bu kartın 0.4 ve üzeri sürüme sahip kullanıcılar tarafından da kullanılabileceğini belirtmeliyiz. Ancak bu karta sahip değilseniz, Olaylar Güncelleme ödüllerinizi veya üzerinden alabilirsiniz. Bu arada, kartınızı aldıktan sonra Tek Yön Aşağıdaki butona gidin ve tıklayın. Kutu Tıklamak . Nihayet İsim Değiştirme Kartınız kullanarak adı değiştirebilirsiniz. 1- Öncelikle PUBG mobil cihazınızda isminizi değiştirmek için öncelikle İsim Değiştirme Kartına ihtiyacınız vardır. 2- O halde bu öğe, 0.4 sürümüne güncellendi tüm kullanıcılara açıktır. 3- Bu bölümde bu kartı almadıysanız, Olaylar adresine gidin ve güncelleme ödülünüzü alın. 4- Ekranınızın alt kısmında Envanter Git ve en altta Kutu Açık . 5- Son olarak istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. İsim Değiştirme Kartınız onu kullan.
Önemli Not: 4.0 güncellemesiyle gelen İsim Değiştirme Kartınızı daha önce kullandıysanız aşağıdaki adımları takip ediniz. 1- Öncelikle seviye 10'ye kadar olan tüm seviyeleri tamamlayın. 2- Daha sonra seviye 10 için görev ödülleri toplayın. 3- Son olarak yukarıdaki adımlarda Kartı belirtildiği şekilde kullanın.

PUBG Mobile'da görünüm nasıl değiştirilir?

PUBG Oyunda görünüşünüzü değiştirmek, oyundaki adınızı değiştirmekten çok daha kolaydır. Görünüşünüzü değiştirmenin bir püf noktası var. Öncelikle oyun içi para birimlerinden biri olan 3.000BP'yi yağmalamanız gerekiyor. 1- Öncelikle 3.000BPSahip olduğundan emin ol . 2- Daha sonra başvuru ana ekran açık ve Envanter Seçeneği seçin. 3- Bu bölümde envanteri açtıktan sonra karakterinizin hemen yanında bir kutu bulunmaktadır. Dinlenme Görünümü Bir (Görüneni Görüntüle) düğmesi göreceksiniz. 4- Son olarak bu, görünümü değiştirmek için gerekli tüm seçenekleri sağlayacaktır. 3.000BPEğer varsa ve TAMAM Düğmeye basarsanız değişikliklerinizi yapın. Bu adımları takip ettiğiniz takdirde değişimi kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz. Yine sorun yaşarsanız yorumlardan bize yazabilirsiniz.

PUBG PC adı nasıl değiştirilir?

PUBG PC’de yapmanız gerekenlere bakalım. 1- Öncelikle oyunun ana menüsünden mağazaya Tıklamak. 2- Üst kısımdan şeylere Tıklamak. 3- Sol üstte bulunur diğer Tıklamak . 4- Son olarak isim değiştirme kartı satın al.

PUBG isim değiştirme kartı nasıl kazanılır?

Eğer kartı daha önce almadıysanız yani bu karta sahip değilseniz oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Etkinlikler Sayfası aracılığıyla veya Ödülleri Güncelle sayfadan PUBG İsim Değiştirme Kartı Alabilirsin. Kartınızı aldıktan sonra envanter üzerinde İsim Değiştirme Kartı kullanarak isminizi değiştirebilirsiniz.

PUBG isim kartını nasıl alabilirim?

İsim değiştirme kartı alabilmeniz için oyun sürümünüzün 0.4 olması gerekmektedir. Eski bir versiyonda ise güncellemelisiniz. Daha sonra Olaylar Sayfadan veya Ödülleri Güncelle üzerinde PUBG Mobile isim değiştirme kartı Alabilirsin.

PUBG Mobile'a giriş yapmadıktan sonra isim kartı almak ne kadar sürer?

Bu süre zarfında en az 10-15 gün oyun oynamamalısınız.

PUBG kaç gün giriş yapmadıktan sonra size isim kartı veriyor?

1. ve 10. seviyeler arasındaki görevleri tamamladığınızda PUBG isim değiştirme kartı hediye olarak verilmektedir. Oyunu uzun süredir oynayanlar için: 10-15 gün boyunca giriş görevlerini tamamlarsanız 400 etkinlik puanına ulaşacaksınız. Sonuç olarak ücretsiz bir isim değiştirme kartı alacaksınız.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*