LOL FPS Gösterme (Ping Gösterme) 2023

LOL fps ekranıÖncelikle oyun içerisindeyken CTRL+F tuşlarına basın. Artık sağ üstte Ping ve Fps değerlerinizi görebilirsiniz.

hahaha fps göstermiyor

Elbette bu değerleri hem programla hem de oyun içi ayarlarla görmek mümkün. Ancak League of Legends oyununda bu değerler ilk başta açıkça görünmüyor. League of Legends'da (LOL) FPS'yi (Saniyedeki Kare Sayısı) göstermek için oyun içi ayarları kullanabilirsiniz.

Yapmanız gereken adımlar aşağıdaki gibidir:

Üçüncü parti yazılım veya uygulamaları kullanarak oyun içi FPS değerlerini de gösterebilirsiniz. Bazı popüler FPS görüntüleme uygulamaları arasında MSI Afterburner, Fraps, CAM, RivaTuner İstatistik Sunucusu (RTSS) gibi yazılımlar bulunur. Bu uygulamalar oyun ekranında FPS değerlerini gösterebilir ve performansı takip etmenize olanak sağlar. Oyun içinde “Ayarlar” menüsüne gidin. “Ekran” veya “Gelişmiş” gibi seçeneklerden FPS göstergesini etkinleştirebileceğiniz bir bölüm arayın. FPS göstergesini açmak için ilgili seçeneği etkinleştirin. Bu adımları uyguladıktan sonra oyun ekranınızın bir köşesinde FPS değerini görebileceksiniz. Bu değer oyunun akıcılığını ve performansını anlamak için faydalı bir göstergedir.

LOL Oyunu İçin FPS Değerleri Gösteriliyor

League of legends oyununda fps değerini göster Bunun için öncelikle oyun açıkken “CTRL+F” kombinasyonuna basın ve değerleri açın. Bu kadar.

LOL FPS Değeri Nedir?

FPS, oyun içi bilgisayarınızın sağladığı performans değeridir.

LOL FPS Değeri Düşük Olursa Ne Olur?

fps ise Değerleriniz düşükse oyun içi donmalar veya takılmalar yaşayabilirsiniz.

LOL FPS Değeri Nasıl Açılır?

LoL oyununda fps değerini oyun içi ayarlardan veya kısa tuş kombinasyonlarından açabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*