Pubg Mobile Bilgisayardan Nasıl Oynanır? (2023)

Yeni PUBG mobil oyununu test etmek ve oynamak ister misiniz? Bu rehberimizde sizlere Pubg mobile’ı bilgisayarda oynamanın nasıl bir şey olduğunu anlatacağız. Peki, Pubg mobile bilgisayarda nasıl oynanır?? Şimdi görelim. PUBG ve Bluestacks'ı indirmeden önce oyun ayarlarının ve kontrollerinin yapılmasına kadar her adımı sizlerle paylaşacağız.

Pubg Mobile Bilgisayarda Nasıl Oynanır?

Bilgisayarda pubg mobile oynamak Konuyu öğrenmek için ihtiyacın olan her şey burada!
bilgisayarda pubg mobile oyna

1. BlueStacks N Beta'yı yükleyin

pubg mobile'ı bilgisayarda oyna
İlk adım için BlueStacks N Beta'yı yüklemeniz gerekiyor. Zaten BlueStacks'ınız varsa beta sürümünü edinmelisiniz. Şu anda BlueStacks N Beta, yeni PUBG mobil oyununu destekleyen tek sürümdür. BlueStacks N beta sürümünü yüklemek için bu bağlantıyı ziyaret edin. Yukarıda listelenen sayfada bir kez indirmek Düğmeye bas. Henüz yapmadıysanız, mevcut BlueStacks3 İçeriğinizi yedeklemeyi unutmayın! İndirme düğmesine tıkladıktan sonra yükleyiciyi çalıştırın ve BlueStacks N Beta için ilk kurulumu gerçekleştirin. Bluestacks motoru İlk kez Çalıştırmak biraz zaman alabilir.

2. Gerekli Uygulamaları İndirin

PUBG çalıştırılmadan önce PUBG.apkÇevrimiçi bir kaynaktan indirmeniz gerekecek. Daha sonra WeChat veya QQİndirmeniz gerekecek. Her ikisi de PUBG mobil geliştiricilerinin oyuncuların oyuna kaydolmasına olanak sağlamak için kullandıkları sosyal medya uygulamalarıdır. WeChat veya QQ'yu seçebilirsiniz, her ikisinin de adımlarını açıklayacağız.
bilgisayarda pubg mobile oyna

PUBG.apk'yi indirmek için bu bağlantı Tıklamak. Yeşil düğmeye tıklayın ve indirme işleminin tamamlanmasını bekleyin. Daha sonra, BlueStacksİndirilen .apk dosyasına dönün ve yükleyin. Bunu yapmak için Bluestacks'ta şu adımları izleyin: Sol üst köşedeki “” seçeneğine tıklayın.benim uygulamalarımTıklamak “. Bir sonraki ekranda sağ alt köşedeki ' seçeneğine tıklayın.APK'yı indirinTıklamak . Bilgisayarınızda dosyayı bulun ve seçin, ardından aç'a tıklayın. Şimdi uygula Bluestacks Versiyonunuza yüklenecektir. Şimdi QQ veya WeChatKurulum zamanı geldi. rehber için Aşağıdaki adımları takip et:
bluestack pubg mobil oyna

Bluestacks uygulama mağazası 'QQ' veya 'WeChat'e gidin ve arama yapın ve aramak için enter'a dokunun. Arama sonuçlarında görünen uygulamayı indirin deyin, ardından yükle ve kabul et'i tıklayın. Bir sonraki adım için WeChat veya QQ'da bir hesap oluşturmanız gerekecek.

WeChat'i Kullanmak İçin Aşağıdaki Adımları Takip Edin:

WeChat'i açın ve kaydolun. Daha sonra adınızı, numaranızı girin ve alan kodunuzu seçin. Bir şifre girin ve kaydolun. Gizlilik politikasını kabul edin. Ekrandaki adımları izleyerek hesabınızı doğrulayın. (SMS kimlik doğrulamasını içerir.)

QQ'yu Kullanmak İçin Aşağıdaki Adımları Takip Edin:

BlueStacks veya QQ'yu yedek bir telefona indirin. Telefonunuzu kullanın ve Google Çeviriİndirmek .
Google Çeviri Uygulamada Çince'yi seçin ve ardından Canlı aramayı seçmek için kamera simgesine dokunun. Metnin ne dediğini görmek için telefonunuzun kamerasına bakın. BlueStacksadresindeki QQ uygulamasında göz atın.
BlueStacksiçinde QQ Uygulamadaki sonraki adımları izleyin. Alan kodunuzu bulmak için Senin ülken yazın. Telefon numaranızı girin. telefon numaranızın altında mavi düğme dokun ve SMSGönderilmesini bekleyin. Kayıt işlemini tamamlayın.

PUBG Bilgisi

WeChat veya QQ Artık hesabı ilk defa oluşturduğunuza göre Bluestacks Açık PUBG Kurulum zamanı geldi. Başlamak Bluestacks'ta PUBG uygulaması Açılmak . Başlamak sarı bir hata mesajı gösterebilir, ancak bu yalnızca güncellemenin Yüklendiğini size bildirir. Yüklemeyi seçtiğiniz uygulamaya bağlı olarak güncelleme ekranından ve ana açılış ekranından geçtikten sonra WeChat veya QQ Logoyu seçin.
QQ'yu seçtiyseniz:

Mavi QQ logosuna tıklayın. Daha sonra QQ için seçtiğiniz telefon numarasını girin ve şifrenizi girin. Mavi düğmeye tıklayın. Sizden SMS doğrulaması istenecektir. Artık PUBG oynamaya başlayabilirsiniz!

WeChat'i seçtiyseniz:

Yeşil WeChat logosuna tıklayın. WeChat giriş bilgilerinizi girin. Kimliğinizi bilmiyorsanız WeChat uygulamasına gidin; onu 'ben' sekmesinde bulacaksınız. İlk defa hesabınızı doğrulamanız gerekecek. Uygulama üzerinden SMS doğrulama veya QR kod doğrulama seçeneğini seçebilirsiniz.

PUBG oynuyorum

İlk kurulum sırasında ve menüye göz atarken, Google ÇeviriKullanımı menüde neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olabilir. Başlamak Bluestacksiçindeki açılır düğmeyi tıklayın, ardından ayarlar Tıklamak. Bluestacks ayarlarında aşağıdaki adımları izleyin. 'sistem varsayılanı' olarak ayarlamak için ekrana tıklayın. DPI'yi yüksek olarak ayarlamak için tıklayın. 'Motor'a tıklayın ve ardından motoru seçin OpenGLAyarlanır . Kendi sistem özelliklerine bağlı olarak kullanılabilir. CPU çekirdeği ve Veri deposu.
Bluestacks ayarlarını kapatın.
Kullanılabilir CPU çekirdeğinizi ve RAM'inizi seçerken, en az 3 GB RAM ve 4 CPU çekirdeği kullanıyorsanız Bluestacks size en iyi deneyimi sunacaktır. Yukarıdaki adımları uyguladıktan sonra artık ayarlar menüsünü kapatabilir ve ilk PUBG mobil oyununuzu keşfedebilirsiniz!

PUBG Mobile'da Bilgisayar Klavye ve Fare kullanımını etkinleştirelim ve daha rahat bir oyun oynayalım.

Bir sonraki adım için Bluestacks içindeki kontrolleri atamanız gerekiyor, böylece tuş takımı ve Ücret Giriş bilgileriniz oyunu kontrol edebilir.
Bluestacks Kullanıcı arayüzünün altındaki fare/klavye simgesine tıklayarak başlayın. Artık PUBG mobile için doğru tuş eşlemesini oluşturmak için aşağıdaki adımları izlemeniz gerekecek. Rehberlik için aşağıdaki resme bakın, ardından adım adım işlem için aşağıdaki adımları izleyin.
pubg mobile'ı bilgisayarda oyna

Dördüncü (D-Pad) simgeyi ekranın sağ tarafına sürükleyin. Üstteki beşinci (çapraz başlı) simgeyi oyundaki ilk simgeye sürükleyin. Üstteki üçüncü simgeyi soldaki joystick kontrolüne sürükleyin. Bağlantı simgesine tıklayın ve ardından F, Ctrl ve E olarak işaretlenmiş noktalara tıklayın. Geri kalan tuşlar için, her bir noktaya tıklarken ilgili düğmeye basarak bu düğmeyi atayın.

Kontrolleriniz artık Bluestacks'ta çalışacak!
Bu kurulumda E, F ve Ctrl kapılardan etkilenir. ganimetlerle etkileşime girmek ve senin paraşütün açmak için kullanılacaktır.
Geri kalan kontroller aşağıdaki gibidir:

Oturum açmak ve çıkış yapmak için G tuşuna basın. Atlamak için alan. Z eğilimli ile gidin. C çömelmek. İlerlemek için W, A, S, D. 1 ve 2 silahı değiştirin. R ile yeniden yükleyin. Adımları takip edip yapamıyorsanız yorumlarda belirtin. Destek Alabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*