PUBG Mobile İndir (Android ve iOS İndir)

iOS için Pubg indirip Android için Pubg indirmek istiyorsanız yazımızı takip ederek kısa sürede ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Dahası pubg mobile indir Gelin sürece birlikte bakalım.

PUBG Mobile'ı İndirin (Android ve iOS İndirme) | PUBG MOBİL APK | Akım

pubg mobile indir

Playerunknown's BattleGrounds veya PUBG şüphesiz dünyadaki en yaygın oyundur. PC ve Xbox One'da satışları kıran oyun, Tencent ortaklığıyla Çin'deki akıllı telefonlara da yöneldi. Çin dışında yaşayan ve oyunlarını akıllı telefon cihazları üzerinden deneyimlemeyi seven biriyseniz, bu yazımızda PUBG'yi hem Android hem de iOS cihazlara nasıl indirip kuracağınızı açıklayacağız: Not: Çalıştırdığınız işletim sistemi ne olursa olsun, Buradaki bağlantıyı takip ederek oluşturabileceğiniz bir QQ hesabına ihtiyacınız olacak. Ayrıca her iki oyun da şu anda Çin'deki sunucularda Erken Erişim aşamasında olduğundan gecikme yaşayabilirsiniz.

PUBG Mobile'ı İstediğiniz Ülkeye Kurun Pubg Mobile Apk İndir

1- Buradan Android cihazınıza indirip yükleyin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.tencent.ig&hl=tr&gl=US 2- Daha sonra TapTap App Store'u açın ve “PUBG” Arama. Alternatif olarak aşağıdaki doğrudan bağlantıları da ziyaret edebilirsiniz: 3- Pubg mobile apk'yı indirdikten sonra QQ ID'niz ile giriş yapın ve oynamaya hazırsınız.
pubg mobile indir

PUBG Mobile uygulamasını iPhone veya iPad'e yükleyin

Not: Aşağıdaki yöntem, iOS 11 çalıştıran iPhone X ve iPhone 8 Plus'ta denendi ve sorunsuz çalıştı. 1- Başlamadan önce Ayarlar -> Genel -> Dil ve BölgeGit ve bölgeyi seç “Çince” olarak değiştirin. 2- Bir sonraki adımda Ayarlar -> iTunes ve App Store. Apple Kimliğinize tıklayın ve ardından “Apple kimliğini görüntüleMusluk “. Şimdi App Store bölgenizi “ olarak değiştirinÇince” olarak değiştirin.
Olumsuz: Adresinizi ve Telefon Numaranızı girmeniz gerekecektir. Gerçek kimlik bilgileriniz yoksa buradan rastgele ayrıntılar oluşturabilirsiniz. 3- Artık bunu yaptınız, App Store'a gidin ve PUBG'yi arayın. Alternatif olarak aşağıdaki bağlantıları da takip edebilirsiniz: 4- İstediğiniz oyunu indirdikten sonra oyuna başlayın ve QQ ID ile giriş yapın.
Olumsuz: Kullanıcılar ayrıca oyunda bir hesap oluşturmak için WeChat hesaplarını da kullanabilirler. Sorunsuz bir süreç için bir QQ hesabı kullanmanızı veya oluşturmanızı öneririz. Açıkçası Steam'de rekor kıran oyunun mobil versiyonu oldukça iyi. Mobil oyun deneyiminizi en üst seviyeye taşıyacak Pubg mobil versiyonu Geceleri uykunuzu kaçıracak türden.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın