WhatsApp Şifre Koyma Nasıl Yapılır? iOS & Android

WhatsApp şifre ayarı Kolayca Samsung ve iPhone'a koyabilirsiniz. Bilindiği üzere Samsung'un birçok farklı uygulaması bulunuyor. iPhone'da uygulamalar var ama bunlar kendi içlerinde güvenli bir şekilde saklanıyor. WhatsApp şifre ayarı İşlemi gerçekleştirebilirsiniz.

WhatsApp Şifresi Ayarlama

whatsapp şifresini ayarla

iPhone ve Samsung uygulamasında WhatsApp Mesajları şifreleyebilirsiniz. iPhone’unuzdaki WhatsApp uygulamasını kilitleyebilirsiniz. Ayrıca iOS sürümünde Face ID ve Touch ID Bunları bir arada kullanabilir ve şifre belirleyebilirsiniz. Android'de uygulamayı ve kendi içindeki uygulamaları kilitleyebilirsiniz. Öte yandan parmak izinizle uygulamalara da şifre belirleyebilirsiniz. Kısacası farklı yollar var. Hem iOS hem de Android'in nasıl kilitleneceğini görelim.

WhatsApp Şifresini Ayarlama Android

WhatsApp Android uygulamasında şifre belirlemenin 2 yöntemi vardır. Kendi içinden olan ilk yönteme bakalım.

Parmak İzi ile Şifre Ayarlama

1- Öncelikle Ayarlar Bölüme girin. 2- Sonra Fatura girin ve Güvenlik altında Kimlik doğrulama Bölüme girin. 3- Son olarak Parmak izi Dokunarak parmak izi doğrulamayı etkinleştirin.
Olumsuz: Bu işlemin ardından parmak izi doğrulamayı açtığınızda WhatsApp uygulaması her açıldığında parmağınızı taramanızı isteyecektir.

Uygulama ile Şifre Ayarlama

Android uygulama kilitleme WhatsApp uygulamasını çok kısa bir şekilde şifreleyebilirsiniz. Şifreleme uygulamalarına birlikte bakalım.
1- Uygulama Kilidi

Uygulamada veri gizliliği ve güvenliği yöntemleri oldukça önemlidir.
AppLock'u İNDİRİN
2- Norton Uygulama Kilidi

Norton Uygulama Kilidi ile uygulamalarınızı kilitleyin ve gizliliğinizi koruyun.
Norton Uygulama Kilidi İNDİRMEK
3- Uygulama Dolabı: Parmak İzi ve Pin

Bu uygulamalardan birini indirebilir ve kolayca şifre belirleyebilirsiniz. Uygulama Dolabı: Parmak İzi ve Pin İNDİRMEK
Daha fazlası için https://webhakim.com/uygulama-kilitleyici.html Yazıya bakabilirsiniz.

WhatsApp Şifresini Ayarlama iOS

WhatsApp iOS uygulamasında şifre belirlemek için Face ID veya Touch ID kullanıcısı olarak şifreleyebilirsiniz.

Parmak İzi veya Yüz Tanıma ile Şifre Ayarlama

1- İlk olarak WhatsApp uygulamasında Ayarlar Bölüme girin. 2- Fatura Bölüme girin. Güvenlik Bölüme girin. 3- Son olarak Ekran kilidi Bölümü açın ve Face ID veya Touch ID Gerektir'e dokunarak parmak izi kimlik doğrulamasını etkinleştirin. Burada yüzünüzü gösterecek veya parmağınızı tarayacak şekilde ayarlayabilirsiniz. Bu sayede WhatsApp uygulamasına şifre belirleyebilirsiniz.

SafeInCloud Uygulamasıyla Parola Ayarlama

Verilerinizi kendi bulut hesabınız aracılığıyla başka bir telefon, tablet, Mac veya bilgisayarla senkronize edebilirsiniz. Bedava. SafeInCloud İNDİRMEK

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın