Snapchat Hile: Mesajı Açmadan Okuma ve Puan 2022

Snapchat özellikle Amerika'da gençler arasında oldukça popüler bir mesajlaşma uygulamasıdır. Ancak uygulama diğer ülkelere de yayılmaya başladı. Snapchat hilesi Tüm ayrıntılara bakalım.

Snapchat Hileleri Denilebilecek 14 Püf Noktası

Elbette Snapchat kadar popüler bir uygulamanın kullanabileceğiniz birçok özelliği var. Aynı zamanda birçok farklı uygulaması da bulunmaktadır. Snapchat'te yeniyseniz bu püf noktaları size uygulamayı kullanmanın daha iyi bir yolunu sunacaktır. Eğer uzun süredir Snapchat kullanıyorsanız muhtemelen daha önce fark etmediğiniz yeni Snapchat hileleri göreceksiniz. Daha fazla uzatmadan, işte kullanabileceğiniz 14 harika Snapchat hilesi:

1. Bayan Kasma

Snapchat'te puanlarınız artmıyor mu?bu kadar paylaşıyorsun, daha fazla yükselmiyor mu?
Artık çok kolay. Snapchat puan hilesi ile artık fazla endişelenmenize gerek kalmayacak. Buradaki püf noktası arkadaş ekle sayfasını kullanmak olacaktır.

Arkadaş ekleme sayfasını açtıktan sonra Kullanıcı adına göre ekle seçeneğine dokunalım.
kullanıcı adı araması yerine aaa Hadi yaz. aaa ile gelen her kullanıcıyı ekleyelim. Bunları uzatabilirsinize ccc, dddd adresine giderek de ekleyebilirsiniz. Ne kadar çok eklerseniz o kadar hızlı artacaktır. Bunların dışında Hiromakro Uygulamayı indirerek snap puanları kazanabilirsiniz.

2. Arkadaşlarınızın Bitmoji'sini Ana Ekranda Görsel Programa dönüştürün.

snapchatte konuşuyorum, özellikle en yakın arkadaşlarınız aynı ortamdaysa çok eğlencelidir. Snapchat uygulamasında sohbet ekranını kaydırıp ardından arkadaşınızın ismine dokunarak uygulamaya çok hızlı bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Snapchat'in en son güncellemesi, konuşma kısayolları eklemenin çok kolay bir yolunu yarattı.

Bunu Android'de uygulamak için siz ve arkadaşlarınızın Snapchat uygulamalarında Bitmoji kullanıyor olmanız gerekir. Ardından ekrandaki bitmojiyi basılı tuttuğunuzda görüntüyü ekrana ekleyeceksiniz. Bu, arkadaşınızın Bitmoji'sini ana ekranınıza ekleyecektir. Üzerine tıkladığınızda doğrudan sohbet ekranı açılır.

Olumsuz: iPhone'da Snapchat kısayolları ekranda mevcuttur. Sadece Snapchat görselini ekleyip devam ediyorsunuz. Özellikle arkadaşlarınızla mesajlaşmak için Snapchat uygulamalarını çok kullanıyorsanız bu uygulama sayesinde oldukça fazla zaman kazanacaksınız.

3. Snapchat (Shazam) Şarkısı

Hiç sevdiğiniz bir şarkıyı duydunuz ama ne olduğunu veya şarkının adını hatırlayamadınız mı? Evet, işte buradayız. Şarkıları tanımak için Shazam uygulamasını kullanırsanız artık onları hatırlamanıza gerek kalmaz. Shazam bu şarkıyı doğrudan Snapchat'e yerleştirir. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken Snapchat'i başlatmak ve parmağınızı kamera arayüzünün üzerinde tutmaktır.

4. Snapchat Mesajını Açmadan Okumak

Snapchat'te çok konuşuyorsanız, birinin ne yazdığını açıklamadan bilmek istediğiniz zamanlar olabilir.. Size yazdıkları mesajları onların haberi olmadan okuyabilirsiniz. Bunu yapmanın bir yolu olmasa da biraz dikkatli çalışmayla bunu başarabilirsiniz.
Konuşma ekranında arkadaşınızın adına tıklayın ve parmağınızı yavaşça ekranın sağ köşesine doğru kaydırın. Snapchat mesajı gösterecektir. Okuduktan sonra parmağınızı telefonun sol köşesine doğru sürüklemeniz yeterlidir. Bu, mesajı okunmamış olarak gösterecektir. Bu kadar basit.

5. Snap’lere Çoklu Filtre Uygulamak

Snaplerinizde istediğiniz görseli sağa veya sola sürükleyerek tıklayıp filtreleyebileceğinizi bilmelisiniz. Snap'inize çok sayıda filtre eklemek istiyorsanız ne yapmalısınız? Bunu kolayca yapabilirsiniz. İhtiyacınız olan tek şey, ilk filtreyi snap'inize eklemek. Daha sonra parmağınızı üzerinde tutun, tıklayın ve başka bir parmağınızla daha fazla filtreyi sürükleyin.
Her snap'e en fazla 3 filtre ekleyebilirsiniz ancak bu arkadaşlarınızın dikkatini çekecek ve doğru kullandığınızda snap'leriniz daha ilgi çekici görünecektir.

6. Snapchat'te Ünlüleri Kolayca Bulun

Ünlüleri Snapchat'e eklemek o kadar da zor değil. Birçoğu, Snapchat adlarının insanlar tarafından bilinmesi için Snapchat bilgilerini ücretsiz veriyor. Ancak yine de Snapchat'te yer alan ünlülerin listesini istiyorsanız Snapchat araması yaparak kolayca bulabilirsiniz. (Arama Kutusu) öğesine tıklayın ve (Resmi) öğesini seçin. (Ara) Ara'ya basın. Ünlülerin resmi Snapchat hesaplarının bir listesi görüntülenecek. Bu yol Snapchat'te ünlüleri bulmanın en kolay yoludur. Elbette bu liste Snapchat kullanan tüm ünlüleri içermiyor ancak yine de çoğunu bu şekilde bulmanız mümkün.

7. Snapchat Çizim Kalemi ile Gizli Renklere Ulaşın

Arkadaşlarınıza gönderdiğiniz fotoğraflar Üzerine şekil çizme veya yazınıza şekil ekleme alışkanlığınız varsa bunu mutlaka kullanacaksınız.
Kurşun kalem işaretine tıklayın ve görünen renkleri seçin. Bunlardan birini seçin. Peki ya siyah veya beyaz renk istiyorsanız? Tamam, bunu sen de yapabilirsin. Herhangi bir renge tıklayın ve parmağınızla sol köşeye sürükleyin; bu size beyaz rengi verecektir. Benzer şekilde siyah renk için parmağınızı ekranın alt kısmına doğru kaydırın. Aynı zamanda parmağınızı ekranda hareket ettirdiğinizde farklı renk tonları elde edebilir ve bunları Snapchat'in sunduğu palette kullanabilirsiniz.

8. Snap'lerinize Kolayca Bir Şey Çizin

Bu uygulama, snap'lerine detaylı sanatsal şekiller eklemek isteyenler için oldukça kullanışlıdır. Eğer bunu yapacaksanız bilin ki çıtçıtlara ince detaylar çizmek gerçekten çok zor. Şans Neyse ki bunu yapmanın kolay bir yolu var. Öncelikle cihazınızda ''Büyütme''yi etkinleştirin. Android'de Büyütmeyi Etkinleştirme (Ayarlar-erişilebilirlik) Şimdi “Ayarlar-Erişim” (Büyütme Hareketi) “Büyütme Hareketi” üzerine tıklayın ve bir pencereden diğerine geçişi etkinleştirin.
iOS'ta Yakınlaştırmayı Etkinleştirme (Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik) “Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik”e gidin, Yakınlaştır'a tıklayın ve pencereden pencereye geçişi etkinleştirin.
Artık snap'inize bir şeyler çizebilir, daha iyi ayrıntılar istediğinizde snap'i yakınlaştırabilirsiniz.

9. Hikaye Oynatma Listesi Oluşturun

Snapchat'inizde çok sayıda kişi kayıtlıysa yazdığınız hikayenin herkes tarafından görülmesini istemeyebilirsiniz. Neyse ki Snapchat size yalnızca hikayelerini görmek istediğiniz kişilerin hikayenizi görmesi için kolay bir yol sunuyor.
Snapchat'te ekrandaki Hikayeler bölümüne gidin. Burada hikayesini paylaşmak istediğiniz kişilerin avatarını seçin. Ekranın alt kısmında çalıştır butonunu göreceksiniz. Seçtiğiniz kişileri butona basarak kaydedin ve artık hikayenizi yalnızca seçtiğiniz kişilerle paylaşabilirsiniz.

10. iPhone'da Otomatik Olarak Kamera Çekimleri Yapın

Snapchat'teki kamera videoları için uygulamadaki kamera düğmesini basılı tutun. Bu aslında biraz rahatsız edici. iPhone kullanıyorsanız yalnızca Yardımcı Dokunma düğmesiyle video çekebilirsiniz. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin. (Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik) “Ayarlar-Genel-Erişilebilirlik”e gidin ve ardından (Yardımcı Dokunma) Yardımcı Dokunma düğmesine basarak çalıştırın. Daha sonra (Yeni Hareket Oluştur) “Yeni Hareket Oluştur” seçeneğine tıklayın. Bir sonraki ekrana tıklayın ve parmağınızla küçük daireler çizin. Bunu yaptıktan sonra (Kaydet) tuşuna basın ve tabelaya bir isim verin (ben buna Snapchat işareti diyorum) ve tekrar (Kaydet) tuşuna basın. Şimdi Snapchat'e gidin ve ekrandaki 'Yardımcı Dokunuş' düğmesine basın, ardından (Özel) tuşuna basın. (Snapchat Hareketi) ''Snapchat Hareketi''ni seçin ve onu Snapchat'in mercek kapağına sürükleyin. İşaretçi, videonuza odaklanabilmeniz için merceği otomatik olarak basılı tutar.

11. Arkadaşlarınızın Emojilerini Düzenleme

Arkadaş emojisi, Snapchat'te arkadaşınızın adının yanındaki emojidir. Bu emojilerin hepsi bir şeyi simgeliyor. Eğer uzun süredir Snapchat kullanıyorsanız bunların çoğunun ne anlama geldiğini biliyorsunuzdur. Özel emojilerin özel anlamlara sahip olmasını istiyorsanız bunu da yapabilirsiniz. Bunu yapmak çok basit. Bunu yapmak için aşağıdaki adımları izleyin: Snapchat'i açın ve Ayarlar'a gidin. Buradan (Ek Hizmetler) altındaki (Yönet) seçeneğine gidin. (Arkadaş Emojileri) ''Arkadaş Emojileri''ne tıklayın. Açılan ekranda değiştirmek istediğiniz emojiye basın ve yenisini seçin.

12. Snapchat Kullanım Verilerinizin Bir Kopyasını İndirmek

Snapchat'in hakkınızda bildiği her şeyin bir kopyasını alabileceğinizi biliyor muydunuz? Bunu telefon uygulamasında olmasa da Snapchat'in web sitesinde bulabilirsiniz. Verilerinizin bir kopyasını oluşturmak için aşağıdaki adımları izleyin.
Snapchat Web Sitesine gidin ve Snapchat hesabınıza giriş yapın. Girdikten sonra birçok seçenek bulacaksınız (Verilerim) “Verilerim” seçeneğini seçin. Bir sonraki sayfada (İstek Gönder), “İstek Gönder”e basın. Kısa bir süre sonra e-posta hesabınıza bir bağlantı gönderilecek, bu bağlantı sizi doğrudan verilerinizi indirebileceğiniz web sayfasına yönlendirecektir.
Snapchat, hesap ayrıntılarınız, oturum kapatma geçmişiniz, snap geçmişiniz, Snapchat'ten istedikleriniz vb. dahil olmak üzere verilerinizin bir kopyasını tutar. Hatta aldığınız ve/veya gönderdiğiniz son snap'lerin ayrıntılarını bile kontrol edebilirsiniz. Endişelenmeyin, snap içerikleri kaydedilmez, yalnızca “Metin”, “Resim” ve “Ses” gibi snap türleri kaydedilir.

13. Snapchat'te Kendi Coğrafi Filtrenizi Oluşturun

Snapchat'i her gün kullanıyorsanız, snap'lerinizde Snapchat Geo filtresini kullanmanız gerekir. Kendi coğrafi filtrenizi oluşturabileceğinizi biliyor muydunuz? Tek yapmanız gereken, Snapchat web sitesine girip “Geofilter İsteği”ne (İsteğe Bağlı Geofiltreler) tıklamak, ardından kendi coğrafi filtrenizi oluşturmak ve Snapchat tarafından kabul edilmesini sağlamak için web sitesinin size verdiği adımları takip etmektir. Bu coğrafi filtreleri kullanarak haritadaki konumları işaretleyebilirsiniz.

14. Görseller İçin Geniş Açılı Video Çekimleri

Eğer Snapchat şovlarınız varsa onlarla rahatlıkla geniş açılı videolar çekebilirsiniz. İstediğiniz programlar full videoya dönüşüyor ve bağlı iPhone'unuzdan istediğiniz yere gönderebiliyorsunuz. Bu videoları (Anılar) “Geçmiş” bölümünde bulabilirsiniz. İzlerken telefonunuzu dikey olarak çevirerek videonun göründüğü en iyi açıyı yakalayabilirsiniz. Daha önce oynatılan programın önemi yoktur; tam olarak ayarladığınız şekilde kaydedilir.
Gösterileri kaydettiyseniz, hem dikey hem de yatay olarak da ayarlayabilirsiniz. Uygulama, gereksiz dikey bölümü otomatik olarak keser ve tekrar yatay hale getirir. Video ayrıntılarınızı Snapchat şovlarından kontrol edebilirsiniz. Çekilen bu videonun özellikleri aşağıdaki gibidir. Snapchat videoları Amerika'daki herkesin kullanımına açıktır. Snapchat hayranları için birbirinden ilginç aksesuarlar 130 dolara satılıyor.

15. Kendi Snapcod'unuza Verilen Şımarık Yanıtları İncelemek

Şımarık cevapların çok fazla ilgi çektiği ortaya çıktı. Arkadaşlarınıza gösterebileceğiniz eğlenceli oyunlardan biridir.
Snapchat uygulamanızda kendi Snapcode'unuzu görüntülemeyi deneyin. Bu uygulamada oldukça şımarık görünüyor. QR kodunuzu bu şekilde de kontrol edebilirsiniz. QR kodu kısa mesaja da dönüşebilir; eğer bir bağlantı olarak gelirse bağlantıyı açma seçeneğiniz vardır. Bu gerçekten yararlı olabilecek bir uygulamadır.

Snapchat Püf Noktalarını Okudunuz mu?

Snapchat kullanımı oldukça kolay bir uygulama ama uzman olmak da bir o kadar zor. Snap'i ne kadar kullanırsanız kullanın, Snapchat, daha önce bilmediğiniz veya fark etmediğiniz yeni bir uygulamayla sizi her zaman şaşırtabilir.
Snapchat uygulamalarında bu püf noktalarını kullanarak Snapchat'i daha iyi hale getirebilirsiniz. Arkadaşlarınızı etkileyebilirsiniz. Bu uygulamaları kullanırken daha fazla gizli numara keşfedebilirsiniz. Snapchat'in başka birçok harika numarası var. Bizce bu söylediklerimiz kesinlikle bilmeniz gereken şeylerdir. Bu listede olmayı hak ettiğini düşündüğünüz başka numaralar biliyorsanız aşağıdaki öneriler kısmından bize yazın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın