Türk Telekom Özel Numara Bulma (Turkcell) Numara Bulma Kodu

Özel numaralarla uğraşmayan kimse yok. Elbette her gün veya haftada en az bir kişi insanları özel olarak arayıp onları bir şekilde rahatsız ediyor. Peki bu durumda Türk Telekom özel numara bulma Kod işlemini nasıl yapacağız? Bilinmeyen numaralardan veya özel numaralardan gelen aramalar genellikle telefon dolandırıcılarından, eski sevgililerden, ticari rakiplerden veya size ulaşmaya çalışan meşru işletmelerden gelir. Telefon şakacıları, telefon dolandırıcıları veya en kötü senaryoda, para veya kimlik çalmak için arayanlar genellikle özel numaraları kullanan kişilerdir.

Özel Numara Öğrenme Kodu

Açıkçası bu tür durumların yaşanmaması için özel numara Bunu öğrenmek yerine, özel numaralardan gelen aramalara telefonunuzu kapatmak genellikle en iyisidir. Ama biz size özel sayı öğrenme kodu sürecini göstereceğiz.
özel numara bulma

Tek yapmanız gereken 11842 bilinmeyen numaralar servisini aramak veyakim” yazıp boşluk bıraktıktan sonra arayan kişi sizinle iletişime geçecektir. 10 haneli GSM numaranı yaz 7048adresine bir mesaj gönderin.

Kimin aradığını bulmak neden önemlidir?

Bu tür durumlar genellikle birisi sizi taciz etmek, tehdit etmek veya aldatmak istediğinde ortaya çıkar: Telefonun sürekli çalması Müstehcen yorumlar, öneriler veya isteklerde bulunmak Telefonda kendini tanıtmayı reddetmek Özellikle iletişime geçilmemesini istedikten sonra tekrar tekrar telefon görüşmeleri yapmak Yine telefonla mali veya kişisel bilgilerinizin çalınmaya çalışılması Bu gibi durumlarda sizi daha da kötü etkilememesi ve olayın daha da kötüleşmemesi için durumu yetkili birimlere bildirmeniz gerekmektedir.
özel numara nasıl öğrenilir

Özel numara nasıl bulunur Turkcell – Vodafone – Türk Telekom özel numara bulma

Önemli: Sizi arayan kişinin numarası da operatörde kayıtlı olduğundan arayan operatör kayıtlarında numarası mevcuttur. Özel numara olsa bile telefonu kayıt altında. Ancak bu bilgi operatör bunu sizinle paylaşmıyor. Savcılığın bu bilgiyi talep etmesi halinde operatörler bunu sağlayacak. Ancak böyle bir durumun çok ciddi olması gerekir. Aksi takdirde yetkili birimlerin oyalanmasından dolayı başınız ağrıyabilir.

Vodafone Hattınız varsa özel numaraya kapatmak için 7046'dan 'GİZLİ AC'ye SMS yazın ve gönderin. Artık uğraşamayacak.
türk telekom Hattınız varsa birçok özel numaranın kapatılmasına yönelik süreçler var. Bunlardan ilki özel numara aktivasyon işlemlerinizi bloke etmektir. *100# Bunu Eylemler menüsünden yapabilirsiniz. Diğer yol ise gizli numaralardan gelen aramaları engellemek veya almaktır. *253# Yazarak arama yapmalısınız.
Turkcell telefon hattınız varsa ücretsiz *253# Sizi rahatsız eden gizli numaraları engellemek için arama yapmanız yeterlidir. Ayrıca bilinmeyen numaraları da buradan öğrenebilirsiniz. https://webhakim.com/bilinmeyen-numara-ogrenme-ucretsiz-2018-numara-kime-ait.html Detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Özel numaradan kimin aradığını nasıl ortaya çıkarabilirim? Özel numaradan arayanı bulma programı var mı?

Türk Telekom faturalı özel numara bulma
Yukarıda da belirttiğimiz gibi gizli numarayı öğrenmek gerçekten ciddi bir iştir. Numarayı gerçekten bulmak istiyorsanız internette veya başka hiçbir yerde bulamazsınız. Operatörler size bu bilgiyi vermez. Bunu size internette veya gizli numaraları öğrenmek için oluşturulmuş mobil uygulama gibi programlarda veremezler. Bu tür aramaların sona ermesini istiyorsanız, Telefonunuzu özel numaraları aramaktan kapatın.
Ancak sizler için ekstra bir durum da araştırdık ve şu an ülkemizde olmasa da yurt dışında bunu yapan uygulamalar ve firmalar mevcut. Uygulamayı yakın zamanda izlemeye başladık ve ülkemizde kullanıma sunulması durumunda sizi buradan bilgilendireceğiz.

Yurtdışında Özel Numara Öğrenme Süreci

özel numaradan arayan bulma programı
Arayanın telefon numarası özel olduğundan TrapCall gibi özel numara bulma programını indirmeden kendinizi korumanın bir yolu yoktur. Bu hizmet öncelikle aramayı yapan kişinin özel numarasını görüntüler. Daha sonra uygulamayı ikinci bir aramada çalıştırın ve özel numarayı görüntüleyin. Uygulama o kadar etkili ve basit bir şekilde çalışıyor ki. Arayanı özel numaradan bulmak için şu basit adımları izleyin:

Tuzak Çağrısı Android veya iPhone'unuzdan uygulama indir.
Kaydolun ve hizmeti etkinleştirin. Şüpheli gelen aramayı reddedin. Uygulamayı çalıştırın; tekrar aradığınızda numara görünecektir. Bu uygulama şu anda yalnızca Amerikalı operatörlerle çalışmaktadır. Ancak firma uygulamayı ülkemizde de aktif hale getirirse sizi buradan bilgilendireceğiz. Artık yurt dışında kayıtlı bir numaranız varsa uygulamayı kullanabilirsiniz. Uygulamanın videosu da aşağıda mevcuttur.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*