En İyi 3 Koca ve Aile Takip Programı Ücretli 2024

koca takip programı ve aile takip uygulamasıyla takip edebilirsiniz. Elbette bazı aileler çocuklarını daha güvende tutmak için takip ediyor. Bu uygulamaları internet üzerinden rahatlıkla takip edebilirsiniz.
Olumsuz: Telefonunu indirdiğiniz kişinin bilgilerinin olması gerekmektedir. Aksi takdirde suç teşkil eder.

Koca ve Aile Takip Programı Ücretli 2024


Koca takip ve aile takip programları Artık istediğiniz kişileri takip edebilirsiniz. Ebeveyn başvurularının ayrıntıları burada ve orada https://webhakim.com/ebeveyn-uygulamasi.html bakabilirsin.
Olumsuz: Uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur. Buradaki tüm sorumluluk size aittir. Not 2: Programın karşı tarafın telefonuna kurulu olması gerekmektedir. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var.

Umobik

Tüm mesajlaşma uygulamalarını takip edin Facebook, Instagram, Tinder, TikTok'a erişin GPS konumunu, kısa mesajları, telefon çağrılarını takip edin Kolay ve hızlı kurulum Ücretli

Android Takip etmek için tıklayın. iOS Takip etmek için tıklayın.
Buradan Siteye giriş Yapabilirsin.

Bakış

Glympse uygulaması, GPS takibini kullanarak ailenizin ve çocuklarınızın konumunu gerçek zamanlı olarak gösterir. API'ler, SDK'lar, coğrafi sınırlama, esnek entegrasyon modelleri Şirket içi pazarlamayı zamanında sağlayın ve etkiyi izleyin. Gerçek zamanlı konum paylaşımı ve izleme Siteyi buradan ziyaret edin https://glympse.com/ Gidebilirsin.
Olumsuz: Uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur. Buradaki tüm sorumluluk size aittir. Not 2: Programın karşı tarafın telefonuna kurulu olması gerekmektedir. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var.

iKeyMonitor

Ebeveyn kontrolü uygulamasıyla izleyebilirsiniz. Özellikler: iKeyMonitor, Android ve iPhone/iPad için en iyi ebeveyn kontrolü uygulamasıdır. Ziyaret edilen web sitelerini kontrol etmenizi sağlar.
Ekran süresini sınırlamak veya ortam sesini esnek bir şekilde kaydetmek için programları ayarlayın.
Gelen ve giden aramaları günlüğe kaydedin. Dahili çağrı kaydediciyle çağrıları kaydedin. Buradaki siteye https://ikeymonitor.com/ Gidebilirsin.
Olumsuz: Uygulamaların herhangi bir garantisi yoktur. Buradaki tüm sorumluluk size aittir. Not 2: Programın karşı tarafın telefonuna kurulu olması gerekmektedir. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var. Eşimin telefonunu buradan nasıl takip edebilirim diye merak ediyorsanız? https://webhakim.com/esimin-telefonunu-nasil-takip-ed belki-gelen-giden-arama.html bakabilirsin.

esnek

Ailenizin güvenini kontrol edebilirsiniz. Başta çocuklarınız olmak üzere çocuklarınızı internetten gelen tehlikeler konusunda anında bilgilendirin. Ücretli bir uygulamadır. Özellikler: Tüm Android ve iPhone dijital ve sesli iletişimlerini izleyin. PC veya Mac'te olup biten her şeyi izleyin Ebeveyn Kontrolü Daha fazla cihaz desteği, Android, iPhone, PC, Mac ve tablet Çalışan izleme yazılımı, şirket cihazlarınızda olup biten her şeyi bilmenizi sağlar. Ebeveyn kontrolü yazılımı Not: Burada tüm sorumluluğu üstleniyorsunuz. Ayrıca uygulamaların herhangi bir garantisi bulunmamaktadır. Not 2: Programın karşı tarafın telefonuna kurulu olması gerekmektedir. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*