WhatsApp Kanallar Kapatma Nasıl Yapılır? Çözüldü

Dünya çapında mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ın son güncellemesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri doğrudan uygulama içinden takip etmenizi sağlayan yeni bir özelliği tanıttı. WhatsApp Kanalları adı verilen bu özellik, güncellemeleri aileniz, arkadaşlarınız ve topluluklarınızla yaptığınız görüşmelerden ayrı olarak Güncellemeler adı verilen yeni bir sekmede sağlar. Ancak çoğu kullanıcı bunu kullanmak istemiyor. Peki, WhatsApp kanallarını kapatma nasıl yapılır? Tüm ayrıntılara bakalım.

WhatsApp Kanallarını Kapatmak

WhatsApp Kanallarını Kapatmak
WhatsApp uygulaması Türkiye’de kanallar özelliğini sunsa da çoğu kullanıcı bunu beğenmedi ve devre dışı bırakmak için araştırmalara başladı. WhatsApp'ta kanallar nasıl silinir?? Bu noktada rahatlıkla kapatabileceğiniz işlemleri gösterdik. İlk önce Naber Uygulamayı açın. Daha sonra sağ üst köşede üç nokta Tıklamak.
Kanallar'a kapatmak istediğiniz kanala dokunun. adına sağ üst köşeye dokunun üç nokta Tıklamak.
'Kanalı sil'Musluk . Nihayet 'Kanalı sil'dokunarak onaylayın.

WhatsApp Kanalı nedir?

WhatsApp Kanalları, platforma göre mevcut en özel akış hizmeti olacak şekilde tasarlanmıştır. Kanal takipçisi olduğunuzda telefon numaranız ve profil fotoğrafınız yöneticiye veya diğer takipçilere gösterilmeyecektir. Benzer şekilde, bir kanalı takip etmek telefon numaranızı yöneticiye göstermez. Kimi takip etmeye karar vereceğiniz sizin seçiminizdir ve bu özeldir. Ayrıca kanal geçmişi yalnızca 30 gün boyunca kaydedilecektir.

WhatsApp Kanallarının kullanım alanları nelerdir?

WhatsApp'ın son güncellemesi, sizin için önemli olan kişi ve kuruluşların güncellemelerini doğrudan uygulama içinden takip etmenize olanak tanıyor. WhatsApp Kanalları adı verilen bu özellik, güncellemeleri aileniz, arkadaşlarınız ve topluluklarınızla yaptığınız görüşmelerden ayrı olarak Güncellemeler adı verilen yeni bir sekmede sunacak. Ayrıca mevcut WhatsApp hesabınızı veya yeni hesabınızı kullanarak yönetici olarak kanal oluşturabilirsiniz. Ayrıca güncellemelerinizi 30 güne kadar düzenleyebilirsiniz; bu sürenin sonunda güncellemeler WhatsApp sunucularından otomatik olarak silinir.

WhatsApp Kanal Özellikleri

Milyonlarca haberi aynı anda takip edebilirsiniz. Binlerce kanal size parmaklarınızın ucunda hizmet sunuyor. İşletmelerin, şirketlerin ürün veya hizmetleri hakkında bilgi alabilir ve paylaşabilirsiniz.

WhatsApp kanalları ücretli mi?

WhatsApp kanalları ücretsizdir. İlgili İçerik:

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*