Zula Hileleri Pogramsız [Altın, Wallhack, Silah, Para] Tüm Kodlar

Ülkemizde oldukça ilgi gören oyun, özellikle Türk yapımı olması nedeniyle ayrı bir sevgi görüyor. Elbette her oyunda olduğu gibi bu oyunda da hile yapmak şarttır. Bu noktada sen saklama numarası nasıl yapılır? Tüm kodları programsız göstermeye çalışacağız. Şimdi hep birlikte bakalım.

Stash Hile Nasıl Yapılır?


saklama hileleri Listedekilerin tamamını çalıştırmak için yapmanız gereken adımlar var. Şimdi tüm bunlara bakalım. 1- Öncelikle bilgisayarınızda yüklü olan virüs programlarını kapatın. Antivirüs programları bu tür uygulamaları virüs olarak tanımlar ve çalışmalarını engeller. 2- Kurulum dosyasını bilgisayara kurmak için rar dosyasından kurulum Dosyayı masaüstüne koyun. 3- Çıkardığınız dosyayı yönetici olarak başlatın. 4- Kurulumu başlat ve biraz bekle. 5- İşlem tamamlandığında hile kısayolu masada görünecektir. Üzerine tıklayın ve tüm hileleri alın fırlatıcı etkinleştirin. 6- Son olarak oyuna giriş yapın. Menüyü açtığınızda karşınıza çıkan özelliği aktifleştirin ve hilelerin keyfini çıkarın.

Diğer taraftan Zula altın hilesi 2021 yılının da yine en çok aranan hilesi oldu. Bu hileleri aktif hale getirmek için ayrıca bir kısayol tuşuna ihtiyaç duyulmuyor. Zula za hile uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız öncelikle oyunu indirip üye olun.
CrossHair: Dürbünü açmadan düşmanı rahatlıkla hedef alabilirsiniz.
Cham'lar: Bu özellik ile düşmanlarınızı farklı renklerde görün. Düşmanlarınızı hangi renkte göreceğinize kendiniz karar verin.
EspLine: Düşmanları net görebilmek için etrafı kutu gibi çevrilmiştir. Bunu bir çizgi olarak karelemek istiyorsanız EspBox özelliğini kullanın.

Tekrardan Zula Altın Hilesi nasıl yapılır?

Binlerce oyuncusu bulunan Türk oyunu Zula, birçok kişinin en iyi oyunu haline geldi. Türk Zula oyununda altın kazanmak isteyen oyuncular için bedava zula altın hilesi ve bedava altın alabilirsiniz. Aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.
Zula Hile İndirme Linki
Zula Wallhack HilesiArkadaşlar daha sonra güvenilir bir hile bulunduğunda eklenecektir. Bizi takip etmeye devam edin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın