En İyi 4 Instagram Gizli Hikaye İzleme Uygulaması 2024

Instagram gizli hikaye izleme Siteye, uygulamaya, ücretsiz ve ücretli olarak bakabilirsiniz. Bunu yapmak için yapmanız gereken adımlar var. Instagram gizli hikaye görüntüleme programı Dahil olmak üzere hepsini derledik. Ayrıntılara bakalım. Başvuruların burada görüneceğinin garantisi yoktur. Instagram, kullanıcılarına bu tür uygulamaları kullanmalarını önermiyor. bir- Mspy -Ücretlidir 2- göz alıcı– Ücretlidir 3- Umobik– Ücretlidir

Instagram Gizli Hikaye İzleme Hilesi

instagram gizli hikaye izleme
Instagram hikayelerini gizlice izleyin Ücretsiz, ücretli ve güvenilir olan bu yöntemde yapmanız gerekenlere bakalım. 1- İlk olarak ana sayfanızda hikayeler Bölüme gidin. 2- Daha sonra internet ağ bağlantılarınız kapalı. 3- Sonunda beninternet erişimi olmadığında Hikayelerin üzerine tıklarsanız ilk üç hikayeye ulaşacaksınız.

Instagram Özel Hikayeyi Ücretsiz İzle

Instagram gizli hikayesini görüntüle Gelin bu süreçte neler yapılması gerektiğine bakalım. 1- Öncelikle Chrome eklentisi onu kullan. (Bu sırada buraya tıklayarak Chrome uzantısını indirebilirsiniz) 2- Chrome uzantısını buradan indirebilirsiniz. Instagram için IG Stories indir.

3- IG Hikayelerine Git seçeneğine tıkladığınızdabir instagram hikayeleri görebilirsin. Not: Uygulama görünmeyebilir, buradaki sorumluluk size aittir.

Instagram Gizli Hikaye Takip Sitesi

Instagram gizli hikaye izleme Şimdi site işlemlerine bakalım. 1- Öncelikle hikaye koruyucu veya storysig.me Siteye giriş yapın. 2- instagram hikayesine göz atmak İstediğiniz kişinin kullanıcı adıInstagram kullanıcı adı enter yazan yere yaz
instagram gizli hikayesini görüntüle
3- Site Instagram hesabını açacaktır. kişi Son 24 saatte paylaşılan hikayeler gösterecek. 4- Hikayelerin üzerine tıklayıp İndir butonuna tıklayarak hikayeleri indirebilirsiniz.
Not: Uygulama görünmeyebilir, buradaki sorumluluk size aittir.
StoriesIG.me sitesine baktığınızda Türkçe olduğunu ve kişisel bilgilerinizi istemediğini göreceksiniz.

Gizlilik hesabını ücretsiz, ücretli uygulama, site ve programsız olarak inceleyebilirsiniz.

Instagram Gizli Hikaye Takip Uygulaması

Instagram gizli hikaye gizleme uygulamalarına bakalım.

1-Mspy

İnstagram üzerinden bilgilere ulaşabilirsiniz. Özel hesabı göstereceğinin garantisi yoktur. Ücretlidir. Şartnameleri okuyup ödemenizi buna göre yapmanız faydalı olacaktır. Buradan indirebilirsin.

2- Gözyaşı

Özel hesapları gösterme uygulamalarından biridir. Ama kesin olarak göstereceğinin garantisi yok. Sorumluluk size aittir. Ücretlidir. Buradan indirebilirsin.

3- Mobix'te

Uygulama özelliklerine bakabilirsiniz. Siteye buradan Gidebilirsin. Android için İNDİRMEK
iOS için İNDİRMEK
Not: Uygulama görünmeyebilir, buradaki sorumluluk size aittir.
2 değil: Program karşı tarafın telefonuna kurulu olmalıdır. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var.

4- ClevGuard

Buradan Siteye Gidebilirsin.
Not: Uygulama görünmeyebilir, buradaki sorumluluk size aittir.
2 değil: Program karşı tarafın telefonuna kurulu olmalıdır. Bunu dikkate alıp harekete geçmenizde fayda var.

Instagram Gizli Hikaye Takibi Programsız

Instagram özel hikaye takibi ücretsiz Güvenli bir şekilde nasıl bakım yapılacağına dair ayrıntılara bakalım. Kızın hesabının gizli hikayesine bakmak için; Yapmanız gereken ilk şey bir Instagram hesabı açmaktır. Kızların dikkatini çekecek en az 68 hashtag'li fotoğraf ve video yükleyin. En az 258 kişiye rastgele takip isteği gönderin, ardından takipçilerin bir kısmı kabul edecektir. Elbette takipçileriniz de olacak. Bu arada takip edin ortalama 87 kişi sizi takip edecek, siz de 46 kişiyi takip edeceksiniz.
Son olarak, gizli hikayesini görmek istediğiniz kullanıcıya bir istek gönderin; büyük olasılıkla kabul edeceklerdir. Siz de görebilirsiniz.
Erkek hesabının gizli hikayesini görmek istiyorsanız. Instagram hesabı açmakla ilgili olacak. 47 ilginç konuyla ilgili hashtag'li görseller ve videolar yükleyin.
En az 61 kişiye rastgele takip isteği gönderin, ardından takipçilerin bir kısmı kabul edecektir. Bu arada takipçileriniz de size gelecektir. Sonra onları takip edin, ortalama 65 kişi sizi takip edecek, siz de 45 kişiyi takip edeceksiniz.
Son olarak, özel hikaye hesabını görmek istediğiniz kullanıcıya bir takip isteği gönderin, büyük olasılıkla kabul edecektir.

Özel Instagram Hesabının Hikayesi Görünür mü?

Instagram'da takipçisi olmadığınız özel bir hesabın hikayesini izlemeniz mümkün. Bunu sitelere bakarak rahatlıkla görebilirsiniz.

Instagram Özel Hikayeler Nasıl İzlenir?

İlk olarak storywatch yazın. Siteye giriş yapın ve kullanıcı adı kısmına hikayesini görüntülemek istediğiniz kişinin adını yazın. Karşınıza çıkacak hikayelere bakabilirsiniz.

Instagram Hikayesi Nasıl İzlenir?

Öncelikle Chrome IG Story adlı Google Chrome uzantısını indirin. Web tarayıcısına ekleyin. Daha sonra herhangi bir profil fotoğrafına tıklayın. Paylaşılan hikayeleri 24 saat içinde görebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın