Avast Devre Dışı Bırakma (Avast Antivirüs Kapatma)

Bazen bilgisayarımızın güvenliğinden sorumlu programları kapatmamız gerekebilir. Bunlardan biri Avast'ı devre dışı bırak Size süreci detaylı olarak göstereceğiz. Ancak antivirüs programı olduğu için bilgisayarınız artık dışarıdan gelenlere karşı güvende olmayacaktır, bunu dikkate almanızda fayda var. Avast Antivirus'ü devre dışı bırakmak için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz:

Avast Programını Devre Dışı Bırakma ve Kaldırma

avast'ı devre dışı bırak

Avast kapatma İşlemi tamamladıktan sonra güvenlik açısından dikkat etmeniz gereken konular olabilir. Neyse, şimdilik size avast'ı nasıl devre dışı bırakacağınızı gösterelim. 1- İlk olarak bildirim bölümünde Avast kalkanları ve kontrol menüsü Basmak.
Avast nasıl devre dışı bırakılır
2- Daha sonra Avast yazılımını devre dışı bırakmak için Avast programını başlatın. 3- Son olarak Ayarlar Dosya sistemi aracılığıyla Kalkanı devre dışı bırak Tıklamak .
avast'ı durdur
avast korumasının kapatılması
Avast'ı kapattıktan sonra bilgisayarınızın korumasız kaldığını unutmamanızda fayda var.

Avast'ı Tamamen Nasıl Kaldırabilirim?

Avast antivirüs programını kaldırmak için yapmanız gerekenlere bakalım. Program Ekle veya Kaldır yoluyla değil, Avast Uninstall Utility aracılığıyla kaldırın.

ÇÖZÜM

Virüsten koruma yazılımını devre dışı bırakmak, bilgisayarınızı olası tehditlere karşı korumasız bırakabilir. Bu nedenle gerekmedikçe veya uzman desteği almadan uzun süre devre dışı bırakmamanız önerilir. Korumayı devre dışı bıraktıktan sonra tekrar etkinleştirmenin güvenlik açısından önemli olduğunu unutmayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*