En İyi 10 Android VPN Uygulamaları TV 2024

En iyi Android VPN uygulamaları Dilediğiniz yerden anında giriş yapabilirsiniz. Genellikle kullanıcılar siteye erişemedikleri zaman VPN değiştirerek siteye erişmeye çalışırlar. Bunu VPN uygulamalarıyla yapar. Bu noktada en güvenilir ve en hızlı VPN uygulamalarını derledik.

VPN UygulamasıÜcretsiz PlanFiyat AralığıEk Özellikler1ExpressVPNext$6,67 – $12,95Hızlı bağlantılar, geniş sunucu ağı, güçlü güvenlik, medya akışı için optimize edilmiş2NordVPNEvet $3,71 – $11,95Güvenli bağlantılar, geniş sunucu ağı, reklam engelleme, ikili VPN3CyberGhostEvet$2,75 – $12,99Kullanıcı dostu arayüz, otomatik bağlantı, reklam engelleme , çevrimiçi izleme engelleme4SurfsharkMevcut$2,49 – $12,95Sınırsız cihaz bağlantısı, CleanWeb reklam engelleyici, MultiHop5Özel İnternet ErişimiMevcut$2,69 – $9,95Katı güvenlik politikaları, port yönlendirme, hızlı bağlantılar6Hotspot ShieldMevcut$7,99 – $12,99Güçlü güvenlik, çevrimiçi gizlilik, hızlı sunucular7ProtonVPNMevcut$4,00 – 24 $ .00Açık kaynaklı, güçlü şifreleme , hızlı bağlantılar8TunnelBearEvet$3,33 – $9,99Kullanımı kolay, güçlü güvenlik, devletin engellemesine karşı koruma9VyprVPNo$1,66 – $12,95Kendi sunucuları, çevrimiçi gizlilik, hızlı bağlantılar10WindscribeVar$1,00 – $9,00Güçlü güvenlik, reklam engelleme, çift VPN

En İyi Android VPN Uygulamaları TV (Ücretsiz) Ücretli

En iyi Android VPN programlarına sahip sitelere erişebilirsiniz.

EXPRESSVPN

ExpressVPN ile her yerden her yere güvenilir bir şekilde bağlanın. 94 ülkedeki yüksek hızlı sunucu ağımız kontrolün sizde olmasını sağlar.
Masanızdan alışveriş yaparken veya bir kafeden bağlandığınızda kişisel bilgilerinizi daha gizli ve güvenli tutun.
ExpressVPN aboneliği ihtiyacınızı karşılar. İnterneti olması gerektiği gibi yaşayın. Yeni nesil teknolojiyle desteklenen VPN ağı


VPN'in kullanımı kolaydır. Memnun kalmazsanız para iadesi vardır. Bireysel kullanıcılar güvende kalmak ve çevrimiçi etkinliklerini gizli tutmak için VPN kullanır.
VPN, sizi ve dünyanın neresinde olduğunuzu tanımlayan benzersiz bir numara olan IP adresinizi değiştirir.

VPN kullanarak IP adresinizi değiştirme; Sizi takip etmek isteyen web sitelerinden kimliğiniz,
Uygulamalardan ve hizmetlerden gizlemenize yardımcı olur.

VPN kullanmak sizi paket koklama, kötü amaçlı Wi-Fi ağları, ortadaki adam saldırıları ve daha fazlası gibi birçok güvenlik açığından korur. Buradan indirebilirsiniz.

Sıcak Nokta Kalkanı

Hotspot Shield uygulaması ücretsiz ve açık internete güvenli ve özel erişim sağlar. Sosyal platformlara, haberlere, flört uygulamalarına ve oyunlara erişebilirsiniz. Dünya çapında binlerce sunucusu var.
İnternette güvenli bir şekilde gezinin.
En iyi ve en güvenilir Android uygulamalarından biri.


İnsanlarla iletişim kurarken kimliğinizi, sağlığınızı, finansal ve aile bilgilerinizi koruyun. 45 günlük para iade garantisi
Akış ve gezinme için en iyi VPN
Talimatları izleyerek Hotspot Shield VPN'i indirip yükleyin
Tek tıklamayla Hotspot Shield VPN'e bağlanın.
3.200'den fazla küresel sunucu Mac'inizde Hotspot Shield'ı açın ve tek tıklamayla bağlanın. Buradan İndirebilirsin.

NORDVPN

NORDVPN hizmetiyle çevrimiçi ortamda güvende kalın. Dosyaları indirirken kötü amaçlı yazılımları tespit edin.
İzleyicileri ve izinsiz giren reklamları engelleyin
Tehdit Koruması, bu siber tehditleri cihazınıza veya verilerinize gerçek bir zarar vermeden önce etkisiz hale getirir. İnternet bağlantınızı şifreleyin ve tarama geçmişinizi gizli tutun. Buradan siteye giriş Yapabilirsin. Buradan da hızlı VPN Uygulamalara bakabilirsiniz.

PROTONVPN

ProtonVPN, uygulamasıyla gizliliğinizi koruyan yüksek hızlı bir İsviçre VPN programıdır. İsviçreli bir VPN sağlayıcısı
Kullanıcı etkinliklerini kaydetmez
Proton VPN, herhangi bir web sitesine veya içeriğe erişmenize izin vererek internet sansürünü ortadan kaldırır.

Halka ücretsiz bir Proton VPN sürümü sunuyor. Çeşitli platformları destekler. Proton VPN çok sayıda çevrimiçi akış hizmetinin engellemesini kaldırır. Buradan siteye giriş yapabilirsiniz.

TunnelBearVPN

TunnelBear, sanal konumunuzu her yerde görebilmeniz için değiştirir. Ağ sahipleri ve internet sağlayıcıları çevrimiçi yaptığınız her şeyi görebilir ancak TunnelBearVPN açıkken hiçbir şeyi göremezler.

TunnelBear uygulamasını açın,
Bir ülke seçin ve kadranı çevirin.
Bağlandıktan sonra TunnelBear, verilerinizi güvende tutmak için arka planda sessizce çalışacaktır. TunnelBear, varsayılan olarak güçlü AES 256 bit şifreleme kullanır. Buradan siteye giriş yapabilirsiniz.

SURFSHARK

Dünya çapında en hızlı VPN olarak kullanılmaktadır. Dijital konumları değiştirin.
Verileri ve gizliliği koruyun
Zararlı dosyaları kaldırın
Veri ihlallerini kontrol edin
Gerçek zamanlı uyarılar alın Arama motorlarından gizleyin İnternet etkinliğinizi şifreleyin, böylece kimse verilerinizi takip edemez veya çalamaz. Korumasız ağları kullanırken dijital özgürlüğünüzü ve güvenliğinizi koruyun. Buradan siteye giriş yapabilirsiniz.

Rüzgar Yazısı

Windscribe, tarama etkinliğinizi şifreler, reklamları engeller ve eğlence içeriğinin engellemesini kaldırır. Buradan siteye giriş yapabilir ve İndirebilirsin.
Coğrafi olarak kısıtlanmış içeriğin engellemesini kaldırın.

IPVanish

VPN'in üç ana avantajı gizlilik, güvenlik ve çevrimiçi özgürlüktür. Buradan indirebilirsiniz. Herkese açık Wi-Fi'de kendinizi koruyun
Coğrafi hedeflemeyi önleyin
İnternet sansürüyle mücadele edin Kısıtlamadan kaçının

En İyi Android VPN Uygulamaları Nelerdir?

ExpressVPN ve NordVPN uygulamaları en iyi VPN programları arasındadır. Özellikleri nedeniyle yaygın olarak tercih edilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*