GTA 3 Hileleri Araba (Silah, Uçma ve Tank) Hileleri PC

Oyun severlerin oyun oynamaktan daha çok keyif aldığı bir şey varsa o da oyundaki hile kodlarıdır. Grand Theft Auto 3 oyunun krallarından biri olan bu oyunun tüm hilelerini PC'de derledik. GTA3 hileleri Başta uçaklar, arabalar ve bilinmeyen hileler olmak üzere hepsine bakalım.

GTA 3 Hileleri Etkinleştirme

Sevgili arkadaşlar, birçok GTA3 hileleri Etkinleştirmek için Liberty City'deyken kodu girmeniz yeterlidir. Aşağıdaki hileleri harf eşleşmesine dikkat etmeden yazabilirsiniz. NOT: Bu arada GTA Vice City hileleri Aksine GTA 3 hileleri etkinleştirildikten sonra devre dışı bırakılamaz. Hileyi sıfırlamak veya devre dışı bırakmak için oyunu yeniden başlatmanız gerekir. Öte yandan hileleri denedikten sonra Liberty City'de belirli bir görevi, düşmanı veya bölgeyi bulmakta sorun yaşıyorsanız oyuna yeniden başlamanızda fayda var.

GTA 3 HİLELERİ ve PC Hileleri

Arkadaşlar sizler için en iyi ve en güzel oyun hilelerini derlemeye çalıştık. Hep birlikte gelin GTA3 hileleri Listemize bakalım.

Genel Oyun Hileleri

YAHU: Oyunu hızlandırın.
RICHMAN'I İNCELEYİN: Daha fazla para.
SAĞLIK: Tam sağlık
EŞLEŞTİRME GİYDİRME: Kıyafet değiştirmek.
DAHA FAZLA POLİSLÜTFEN: Aramayı Artırın.
NASTYLIMBSCHEAT: Çok daha fazla şiddet.
KİMSE BENİ BEĞENMİYOR: Yayalar saldırıyor.
POLİS LÜTFEN: Aramayı azaltın.
TIMEFLESWHENSENSEN: Oyunu hızlandırın.
KAPLUMBAĞA veya KAPLUMBAĞA: Zırh.
HEPSİ GİDİYOR: Çılgın yayalar.
SİLAHLAR İÇİN: Yayalar kavga ediyor.

Silah Hileleri

SİLAHLAR: Bütün silahlar.

Araç Hileleri

ANICESETOFWHEELS: Görünmez araba verir.
Ne demek istiyorsun? Uçan araba verir.
GIVEUSATANK: Tank veriyor.
BANGBANGBANG: Araçları havaya uçurur.
KÖŞELER GİBİ: Profesyonel sürüş deneyimi sağlar.

Hava Durumu Hileleri

BEZELYE ÇORBASI: kız kardeş
ILIKESCOOTLAND: Bulutlu bir hava olacak.
ILOVESCOTLAND: Yağmurlu bir hava olacak.
CİLT KANSER FORMU: Güneşli bir hava olacak.

Grand Theft Auto 3 Oyunu ve Hileleri Hakkında

Grand Theft Auto 3 2001 yılında piyasaya sürüldü. Grand Theft Auto serisinin ilk oyunu olmayı başardı. Ayrıca üçüncü şahıs olan 3 boyutlu oyun perspektifi de var. Öte yandan ana karakteri, genel görevlerin ve hikayelerin ayrılmaz bir parçası olan Arka Hikaye ile tanıştırdı. Orijinal Grand Theft Auto ve Grand Theft Auto 2, iki boyutlu bir kaplamadan ödünç alındı. Üstelik arka planı olmayan, çok sıradan karakterler vardı. GTA 3, kazanılması ve görevi tamamlaması oldukça zor bir oyundu. Doğrusal olmayan, açık uçlu hikaye, oyuncuların Liberty City oyun dünyasını keşfetmelerine ve boş zamanlarında görevleri tamamlamalarına olanak tanıyor. Bu arada hikayeyi ilerletmek için bazı noktalarda oyuncuların zor görevleri tamamlaması gerekecek. Bu sırada webhakim.com Tüm detayları en iyi şekilde derledik. GTA 3 Hileleri ve Walkthrough bu göreve yardımcı olur. Grand Theft Auto 3, Grand Theft Auto Vice City ve Grand Theft Auto San Andreas'ın da yer aldığı Grand Theft Auto 3 alt serisinin ilk oyunu oldu. Her 3 oyunda da aynı oyun motorunu kullanan grafik ve oyunlara yapılan güncellemeler ile geliştirildiğinden aynı görünüme sahip bir yapı ortaya çıktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*