Gta San Andreas Kas Hilesi [Oynayış, Can ve Silah] 2024

Gta san andreas kas hilesi Bu noktada oyuncular özellikle karakterlerinin kaslı olmasını istiyor ve oyunda da o şekilde oynamak istiyorlar. Oyunda doğal olarak kas geliştirmek için tıpkı gerçek hayatta olduğu gibi düzenli olarak spor salonuna gitmeli ve vücudunuzu çalıştırmalısınız. Oyun içerisinde bunu sürekli yaparak elmas dediğimiz kasları inşa edebilirsiniz. Siz de üçgen ve geniş kaslı bir vücuda sahip olabilirsiniz. Aslında oyuncuların bunu istemesinin temel nedeni ne kadar çok kasınız olursa gücünüzün de o kadar artmasıdır. Elbette hangi oyuncunun kas yapmak için spor salonuna gideceğini düşünenler için kolay bir yol olduğunu kabul edelim. Bu arada Gta san andreas'ın tüm hileleri var. https://webhakim.com/gta-san-andreas-hileleri-yeni.htmŞuna bakabilirsin.

Gta San Andreas Kaş Hillesi

Gta San Andreas Kaş Hillesi

ULTRA KİM: JYSDSOD oynarken yazarsanız karakteriniz “Cep Herkül” haline gelecektir.
ULTRA OBEZİTE: Oyun oynarken BTCDBCB yazarsanız karakteriniz. “Suma Pehlivanları” gibi olacak.
ULTRA OBEZİTE VE KAS: Oyun oynarken KVGYZQK yazarsanız Pocket Hercules ve Suma Wrestler karışımı gibi görünecektir. Not: Eğer bunlardan sıkıldıysanız ve normal, sade bir hayata dönmek istiyorsanız bunun kolay bir yolu var, tek yapmanız gereken: SERGİ1 Hileyi yazarsanız normale dönersiniz. GTA SAN ANDREAS [POLİS KIYAFETİ HİLESİ] İÇİN TIKLAYIN…

Gta Vice City Muscle Hilesi Eğlenceli Oyuncu Yorumları

Bu GTA oyunu tam istediğim gibi ama kolay alınca sıkıcı oluyor, kaslı yapıyorum, biraz oynuyorum, sıkılıyorum, şişmanlatıyorum, sıkılıyorum sanırım. Normal bir karakter gibi oynarsam daha iyi olur. Normal hayat gibi oynayalım diyorum, sonra havada uçan arabaları, tuhaf görünen insanları görüyorum ve vücudum iki dakika içinde kaslı hale geldi. Sanırım bu oyunu beğendim.
Aslında GTA'nın tüm serilerini sevdiğimi söylemeliyim, özellikle gta vice city hile kodları beni büyülüyor, kas gta kas hileleri yazıyorum, sorun değil artık bırakalım bunu sokak haydutları düşünsün.

GTA SAN ANDREAS [TEKNE VE GEMİ HİLESİ] İÇİN TIKLAYIN…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*