Instagram’da Video Paylaşma Nasıl Yapılır? [Kolay Yöntem]

Instagram'da video paylaşma için tercih edilen çeşitli yöntemler vardır. Tüm ayrıntılara bakalım.

Instagram'da Video Nasıl Paylaşılır?

Instagram'da Video Nasıl Paylaşılır?

Instagram'da video paylaşma Bunu yapmak için yapmanız gereken adımlar var. 1- Öncelikle Instagram uygulamasını açın ve uygulamanın alt kısmının ortasında + Basmak .
instagram iphone'da video nasıl paylaşılır
2- Daha sonra paylaşacağınız video seçmek Kütüphane Bölüme girin ve videoyu seçin. 3- Kütüphaneden seçtiğiniz videoyu seçin. 16:9 geniş ekran Sığdırmak için videonun altındaki simgeye tıklayın ve İleri'ye tıklayın. (Filtre seçenekleri ile farklı renk paletleri ile videonuza efektler ekleyebilirsiniz.) 4- Daha sonra kes seçeneğini kullanarak videonuzu kesin. 60 saniyeden uzun ise istediğiniz boyut ve oranda kesebilirsiniz.Videonuza birden fazla video eklemek istiyorsanız kullanabilirsiniz. 5- Kapak seçeneği ilevideonuzun kapak fotoğrafını profilden seçebilirsiniz. Bu arada videodan sadece kapak fotoğrafını seçebiliyorsunuz, fotoğraf olarak seçemiyorsunuz. 6- Son olarak işlemler tamamlandıktan sonra İleri Paylaşmak için tıklayın Paylaşmak Tıklamak .

Instagram Videolarını WhatsApp'ta nasıl paylaşabilirim?

Hikayelerini Instagram'ın paylaşım ekranı üzerinden WhatsApp'ta paylaşabilirler. Ancak paylaşım ekranı sizi WhatsApp’a yönlendirdiğinde yine de “gönder” butonuna basmanız gerekiyor. Brezilya merkezli bir teknoloji blogunun okurlarıyla paylaşılan görselde her iki ekranı da görmek mümkün.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın