Tinder Hesap Silme Linki ve Kalıcı Olarak Silme (2023)

Tinder hesabı silme Bu sırada uygulamanıza veya Tinder.com'a giriş yapın. Profil simgenize dokunun. Ayarlara git. Aşağı kaydır. Son olarak Hesabı Sil'i seçin.

Tinder Hesabını Sil

tinder hesabını sil

Aşağıdaki adımları takip ederek Tinder hesabınızı kısa sürede kolayca silebilirsiniz. Ayrıca sildiğinizde hesabınızı kalıcı olarak kapatmış olursunuz, bu yüzden bunu dikkate almanızda fayda var. Adım 1. Uygulamayı açın ve ekranın sol üst köşesindeki düğmeye tıklayın. profil Musluk . Açılan ekrandan AyarlarSeçme . 2. Adım. Sayfanın en altına gidin ve Hesabı silSeçme . Çıkış düğmesini, alev sembolünü ve uygulamanın sürüm numarasını kaydırmanız gerekecektir. 3. Adım. Ardından, hesabınızı duraklatmayı veya silmeyi seçeceksiniz (bu, hesabınızı yeni maçlar için özel hale getirecek ancak geri dönmek isterseniz bilgileriniz saklanacaktır). 'Hesabımı sil'Seçme . 4. Adım. Uygulama sizden ayrılma nedenini seçmenizi isteyecektir; Hangi biriyle tanışmış olursanız olun veya yeni bir başlangıç ​​arıyorsanız. Durumunuza en uygun olanı seçebilirsiniz. Adım 5. Seçiminize bağlı olarak ek bilgi sağlamanız istenebilir. Bunu girdikten sonra, Bilgileri Gönderin ve SilTıklamak . “Hesap başarıyla silindi” mesajını görüyorsanız işlem tamamlanmıştır! Elbette tekrar giriş yapabilirsiniz ancak yeni bir hesap oluşturmanız gerekecektir.
Olumsuz: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold'a abone olursanız hesabınızı silmek aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve ek ücretlere neden olabilir. Tinder aboneliğinizi Apple Store veya Google Play üzerinden iptal etmeniz gerekebilir.
Uygulama telefonunuzda yüklü değilseiki seçeneğiniz var: uygulamayı tekrar indirin ve yukarıdaki talimatları izleyin veya bir web tarayıcısı kullanın Tinder hesabınızı nasıl silebilirsiniz? Öğrenmek için aşağıdaki adımları izleyin.

Tinder Hesap Silme Bağlantısı

tinder hesap silme linki 2019
Tinder hesap silme bağlantısına aşağıdaki bölümden ulaşabilirsiniz. Adımları takip ederek hesabınızı silebilirsiniz. 1. Adım. Tarayıcınızı kullanarak Tinder web sitesine gidin ve henüz giriş yapmadıysanız giriş bilgilerinizi girin. 2. Adım. Ekranın sol üst köşesindeki profil resminizin yanında profilimSeçme . 3. Adım. Ekranın sol tarafındaki alt menüye gidin. En alttaki Hesabımı Sil'i seçin.
Tinder hesap silme linki: https://www.help.tinder.com Onayladıktan sonra ana sayfaya yönlendirileceksiniz ancak yapmanız gereken başka bir şey yok. Telefon numaranız veya Facebook hesabınızla tekrar giriş yapabilirsiniz ancak bunu yaptığınızda yeni bir hesap oluşturulacaktır.
Olumsuz: Ücretli Tinder Plus veya Tinder Gold'a abone olursanız hesabınızı silmek aboneliğinizi iptal etmeyebilir ve ek ücretlere neden olabilir.

Tinder hesabını silmek kaç gün sürer?

Tinder Sil talimatının ardından Tinder hesabınız 30 gün boyunca pasif kalacaktır. 30 gün içerisinde aynı hesapla uygulamaya giriş yapılmaması durumunda hesap tamamen silinecek ve mevcut tüm eşleşmeler kaldırılacaktır.

Silinen bir Tinder hesabını geri almak mümkün mü?

Aboneliğinizi yeni hesabınızda kullanabilmeniz için öncelikle eski hesabınızı silmelisiniz. Hesabınızı sildiğinizde eşleşmeler, mesajlar ve onunla ilişkili diğer bilgiler kalıcı olarak silinir. Eski hesabınızı başarıyla sildikten sonra yeni hesabınızda oturum açın ve satın alma işleminizi geri yüklemeyi tekrar deneyin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın