Twitter Video İndirme Programı (2022) iOS ve Android

Twitter'dan video indirme İşlemi çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Ayrıntılara bakalım. Bu uygulamalar genellikle bağlantıyı indirmek istediğiniz tweet'e kopyalamanıza ve ardından indirme seçenekleri sunmanıza olanak tanır. Videoları Tüm Formatlarda İndirmek İçin Tıklayınız. 720p, 1080p, 4K ve 8K videoları indirin. MP3, MP4, AVI, FLV, WMV, 3GP, WEBM, MKV, WAV, AAC, M4A.

Twitter Video indirme Android ve iOS Uygulaması

Birçok kullanıcı da Twitter'dan video indirme Sürecin nasıl işleyeceğini merak ediyor. Bir android geliştiricisi ve yazılım mühendisi olarak bu yazımızda Twitter'da karşınıza çıkan ve telefonunuza ya da bilgisayarınıza saklamak istediğiniz herhangi bir videoyu nasıl indirebileceğinizi en kısa şekilde göstereceğiz.
twitter videosunu indir

Twitter Video İndirici iOS

Günümüzde hemen hemen hepimiz cep telefonlarımızda Twitter gibi sosyal medya uygulamalarını kullanıyoruz. Bu nedenle genellikle Twitter'dan indirdiğimiz videoları cep telefonumuza kaydetmek isteriz. Son derece yetenekli akıllı telefonlarımızda bu konuda bize çözüm sunabilecek birçok uygulama bulunuyor.
Ancak iPhone kullananlar biliyor ki, İOS işletim sistemine sahip cihazlarda iTunes yazılımı olmadan herhangi bir videoyu veya MP3'ü telefonunuzun depolama alanına kaydetmek oldukça zahmetli bir iştir. Bu nedenle şu an için Twitter videolarını doğrudan indirmenize izin verecek bir uygulama bulunmuyor. Ancak uygulama aracılığıyla Twitter videolarını indirin Yardımcı uygulamaları kullanmak mümkündür. Bu adımları takip et:
ios Twitter Video indirme

Öncelikle App Store üzerinden FoxFM Adlı dosya yöneticisini indirin ve telefonunuza yükleyin. Twitter uygulamasından indireceksiniz videonun bağlantısı kopyala. FoxFM uygulamasını açın ve soldaki açılır menüyü genişletin. menüde Tarayıcı Düğmeye dokunun. Tarayıcının adres çubuğuna http://twittervideodownloader.com/ yazın ve siteyi açın. Az önce kopyaladığınız Twitter video bağlantısını sitenin bağlantılar bölümüne yapıştırın ve İndirmek Düğmeye dokunun. Açılan sayfadan video kalitesini seçerek indirme işlemini başlatın. İndirdiğiniz video FoxFM uygulamasındandır. Benim dosyalarım alana kaydedilecektir. Bu ekranda indirdiğiniz videoyu telefonunuzda görüntüleyebilirsiniz. Galeri içine kaydedebilirsiniz.

Twitter Video İndirici Uygulaması Android

Android işletim sisteminden iOS işletim sistemine En büyük avantajı çok daha geniş uygulama desteğine sahip olmasıdır. Bu fark elbette Twitter videolarının indirilmesinde de ortaya çıkıyor. Twitter videolarını iOS cihazlarına indirmenin dolaylı yolları vardır. Android'deki uygulamalar bu konuda çok daha yetenekli. Aşağıdaki adımları takip ederek Twitter videolarını Android cihazınıza kolaylıkla indirebilirsiniz; Öncelikle Google Play Store’dan Twitter Videoları İndir adlı uygulamayı indirin ve telefonunuza kurulmasını bekleyin. Uygulamayı açın ve gerekli izinleri verin. Twitter'dan indirmek istiyorsunuz Videonun bağlantısını kopyalayın. (Videoyu basılı tutarak indirme bağlantısını kopyalayabilirsiniz.) Uygulamayı açın ve üst kısımda bulunan arama çubuğunda indirmek istediğiniz bağlantıya tıklayın. videonun linkini yapıştırın ve sağ alttaki indirme düğmesine dokunun.

Twitter Video indir android

İndirme işlemi başlayacak ve size indirilen videonun kalitesi sorulacaktır. İstediğiniz kalite oranını seçin.

Twitter Video indirme

Bu işlemden sonra video indirme işlemi tamamlanacak ve galerinize kaydedilecektir.

Twitter Video indirme

Twitter Video İndirme Chrome

Yukarıda belirtilen tüm işlemler Android ve iPhone cihazlar için geçerlidir. Ancak çoğumuz videoları bilgisayarımız üzerinden de indiriyoruz. Peki Twitter videoları Chrome tarayıcı üzerinden bilgisayara nasıl indirilir?

Byclickdownloader

YouTube, Facebook, Instagram, Twitter, Vimeo, Dailymotion, Izlesene ve çok daha fazlasını anında indirin. Twitter Oynatma Listelerini ve kanallarını indirin.

Youtube'daki tüm Oynatma Listelerini dönüştürün.
Windows kullanıcıları için en iyi seçim. Ücretsiz olarak başlayın.
Reklam içermez; Click Downloader, yerel bir ses ve video dönüştürücü olarak çalışır.
Medya arşivlerini çevrimdışına dönüştürebilirsiniz. Tanıtım yok; Geleneksel bir yazılımdır.
10 yılı aşkın süredir piyasada; %100 güvenilir ve güvenli.
Hızlı dönüşüm hızı.
Kullanıcı dostu arayüz
Hafif yazılım İndirme ve kurulum bir dakikadan az sürer. Videoları Tüm Formatlarda İndirmek İçin Tıklayınız. 720p, 1080p, 4K ve 8K videoları indirin. MP3, MP4, AVI, FLV, WMV, 3GP, WEBM, MKV, WAV, AAC, M4A.

Tweettweetvid'i kaydet

Aslında bu işlem için ek bir program kullanmanıza gerek yok. https://www.savetweetvid.com/tr adresine gidin ve indirmek istediğiniz Twitter videosunun bağlantısını sitedeki bağlantı çubuğuna yapıştırın. İndirmek Tıklamak .
Twitter Video indirme
Daha sonra açılan sayfada indirmek istediğiniz videonun kalitesini seçerek işlemi tamamlayabilirsiniz.
Twitter Video indirme
İnternet üzerinden video indirmenin en etkili yolu Internet Download Manager (IDM) adı verilen indirme yöneticisini kullanmaktır. IDM'yi bilgisayarınıza yüklediğinizde izlediğiniz tüm videoların sağ üst tarafında görünür. Bu video dosyasını indirin Bir düğme belirir.
Twitter Video indirme
Bu buton sayesinde hiçbir ek işlem yapmadan videoları kolayca indirebilirsiniz. Buna Twitter videoları da dahildir. IDM ile ilgili tüm detaylar için IDM (Internet Download Manager) Nedir ve Nasıl Kullanılır? başlıklı yazımdan ulaşabilirsiniz. Bu yazımda Twitter videoları nasıl indirilir sorusuna detaylı bir şekilde cevap vermeye çalıştım. İşlem sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız aşağıdaki yorum sekmesini kullanarak yardım alabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın