WhatsApp Grubu Kalıcı Olarak Silme? [Kolay Yöntem] 2023

Açılır menüden Grup bilgisi seçeneğini seçin. Açılan sayfada kullanıcılara dokunduğunuzda açılan menüden Kaldır seçeneğini seçin ve kişileri gruptan çıkarın. Daha sonra ekranın alt kısmında yer alan Gruptan Çık seçeneği ile gruptan çıkın. Son olarak Grubu sil seçeneği ile Whatsapp grubunu silin. Bu bölümde WhatsApp grubunu kapat 2 şekilde gerçekleşebilir, 1. WhatsApp'ta yönetici olarak grubu silmek, 2. WhatsApp'ta grubu üye olarak silmek, ikisini de gösterelim.

WhatsApp Grubunu Yönetici Olarak Sil

Yönetici olarak WhatsApp grubunu silmek istiyorsanız yapmanız gereken adımlar var bakalım 1- Öncelikle herkes için silmek istediğiniz grubu seçin. grubu aç ve grup üyelerini görüntülemek için çapraz çubuğa dokunmak
whatsapp grubu nasıl kapatılır

2- Yönetici olarak gruptaki herkesi silebilirsiniz. Her üyeyi gruptan tek tek çıkarmalısınız. Bunu yapmak için üyenin adını basılı tutun ve A kişisini kaldır düğmesine basın.
whatsapp grubunu silme
3- Daha sonra gruptaki üyeler için 2. adımı tekrarlayın. Gruptaki tüm üyeleri çıkarın. Herkesi çıkardıktan sonra WhatsApp grubundan çıkın. Çıktığınızda Sil butonunu göreceksiniz. Grubu kalıcı olarak kaldırmak için üzerine dokunun.

Üye Olarak WhatsApp Grubunu Silme

Bir grubu sildiğinizde üyeler birbirleriyle etkileşime giremez, grubu tamamen silmek için yönetici olmanız gerekir. Bunu daha sonra makalede tartıştık. Ancak yalnızca kendi telefonunuzdan silmek istediğiniz bir grubun üyesiyseniz aşağıdaki adımları takip ederek bunu yapabilirsiniz. 1- Öncelikle silmek istediğiniz WhatsApp grubunu açın. Ardından grup bilgilerini gösteren üst çubuğa dokunun.
whatsapp grubu nasıl kapatılır
2- Ekranı aşağı kaydırın. Gruptan ayrıl Seçeneği göreceksiniz, üzerine tıklayın. Kararınızı onaylamanızı isteyen bir pencere açılacaktır. Çıkış'a dokunun.
whatsapp grubu nasıl silinir
whatsapp grubundan nasıl çıkılır
Not: Grubun bu bölümde hala görünür olduğunu göreceksiniz. Bunun nedeni, grubun sohbet geçmişinin aslında telefondan silinmemesi, ancak artık grubun bir üyesi olmamanızdır. Gruptan ayrıldıktan sonra artık grup sohbetlerine katılamazsınız. 3- Son olarak aynı ekranda çıkış butonu artık yok grubu sil Düğmeyi göreceksiniz. Silmek için gruba tıklayın. Nihayet Sil Musluk .
whatsapp grubu nasıl kapatılır
Sil düğmesine tıkladığınızda, grubu silmek sizin için kalıcı olarak silinecektir. Grubun tüm sohbet geçmişi telefonunuzdan silinecektir. Bu arada WhatsApp'ın silinen mesajları kurtarmaya yönelik bir yöntemi var. https://webhakim.com/whatsapp-silinen-mesajlari-geri-getirme.html bakabilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*