Android Cihaz Uzaktan Kontrol Programları (Kolay Yöntem)

Android cihaz uzaktan kumanda programları ile kontrol edebilirsiniz. Kaybolan veya çalınan bir telefonun izini sürmek için programı kullanabilirsiniz. Başkasının telefonuna haberi olmadan indirirseniz suç teşkil eder.

Android Cihaz Uzaktan Kumandası (Kolay Yöntem)

Android cihaz uzaktan kumanda uygulamalarıyla bunu yapabilirsiniz. Bu arada başkalarının telefon takip uygulamalarına da buradan bakabilirsiniz: https://webhakim.com/baskasinin-telefonunu-izleme.html.

AirDroid

AirDroid uygulamasıyla kontrol edebilirsiniz. Gerçek zamanlı konumu izleyin.
Telefonun çevresini uzaktan izleyin.
Ücretlidir. Coğrafi sınırları ayarlayın ve anında uyarılar alın.
Çocuğun WhatsApp, Line, Facebook, SMS gibi gelen kısa mesajlarını izleyin.
Çocuğun canlı Android telefon ekranını her zaman ve her yerde görüntüleyin. Buradan indirebilirsiniz. AirDroid Personal ile Android cihazlarınızı kolayca kontrol edin uzaktan kumanda Başlayabilirsiniz. AirDroid Personal aracılığıyla, Android işletim sistemini temel alan herhangi bir akıllı telefona veya tablete erişebilir ve bunları kontrol edebilirsiniz. Belirli marka veya modellerde herhangi bir sınırlama yoktur. Masaüstü istemcisini bilgisayarınızdan yükleyebilirsiniz. Uzaktan kontrolü başlatmak için web.airdroid.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Başka bir Android cihazı kontrol etmek için AirMirror Android uygulamasını cep telefonunuzdan indirebilirsiniz.

Google Cihazımı Bul

Google'ın cihazımı bul uygulamasını kullanarak bulabilirsiniz. Kayıp herhangi bir Android cihazında ses bulun, kilitleyin, silin veya çalın. Kayıp Android cihazınızı bulun ve geri alana kadar kilitleyin. Buradan indirebilirsin.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*