Fotoğraflardaki Arka Planı Silme Online Olarak (Programsız)

Fotoğraf arka planını çevrimiçi kaldırma Manuel olarak yapmak isterseniz programlamaya gerek duymadan da yapmanız mümkündür. Photoshop, Illustrator gibi programlara sahip olmayan veya bilmeyenler için bu siteler favoriniz olacaktır. Çok kısa sürede resmin arka planını değiştirebileceksiniz. Gelin birlikte nasıl yapacağınızı görelim.

Photos Online 1. Sitesinden Arka Plan Nasıl Kaldırılır

Photoshop ve benzeri programlarda işlem yapamayan kullanıcılar için arka planı silme Çok basit bir süreç olacak. Arka planınızı hemen çevrimiçi olarak temizleyin. 1- Öncelikle https://www.remove.bg/ sitesine giriş yapın. 2- Daha sonra ekrana gelen Resim Yükle kısmına tıklayın.
fotoğraf arka plan temizleyicisi online

3- Son olarak bilgisayarınızdan değiştirmek istediğiniz arka planı seçin. Resmi seçin ve yükleyin.
arka planı silme

Photos Online 2. Sitesinden Arka Planı Kaldırma

Çevrimiçi fotoğraflardan arka planı ücretsiz kaldırın Eğer kendiniz yapmak istiyorsanız bu site işinizi çok kolay bir şekilde yapacaktır. Hiç vakit kaybetmeden hemen yapabilirsiniz. 1- Öncelikle https://picsart.com/ sitesine tıklayın ve Düzenlemeye Başla seçeneğine tıklayın. Ayrıca Android PicsArt ve iOs PicsArt sürümlerini de indirebilirsiniz.
arka planı silme
2- Daha sonra Arka Planı Kaldır seçeneğine tıklayın. 3- Son olarak görselin arkasındaki arka planı kaldırmak istediğiniz görseli seçin.
görüntü arka planı kaldırma 2020
Bu siteler aracılığıyla fotoğraf arka planlarını çevrimiçi olarak ücretsiz olarak değiştirebilirsiniz. Ayrıca zamandan tasarruf etmenizi sağlayacak bu sitelerin farklı özelliklerinden yararlanarak daha birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*