Google Deprem Uyarı Sistemi Nasıl Yapılır? Android ve iPhone

Google deprem uyarı sistemi Öncelikle telefonunuzun Ayarlar uygulamasını açın. Daha sonra Konum'a tıklayın ve Gelişmiş'e tıklayın. Son olarak Deprem Uyarıları bölümüne dokunun ve Deprem uyarılarını açın.

Google Deprem Uyarı Sistemi Nasıl Yapılır? Android

Google Deprem Uyarı Sistemi
Google deprem uyarıları Açmak için yapmanız gerekenlere bakalım. Bu arada iOS işletim sisteminde Google deprem uyarı sistemi de mevcut. https://webhakim.com/google-deprem-uyari-sistemi-ios-ve-iphone.html bakabilirsin. 1- Öncelikle telefonunuz Ayarlar Uygulamayı açın 2- Daha sonra Kadınlar tıklayın ve Gelişmiş Tıklamak .
Google deprem uyarıları
3- Deprem Uyarıları Musluk .
Android deprem uyarıları
4- Son olarak Deprem uyarıları açık.
Android deprem uyarı sistemi nasıl yapılır?
Olumsuz: Uyarıyı çalkalama öncesinde veya sırasında gönderin. Alabilirsin.

Google Deprem Uyarı Sistemi Nasıl Yapılır? iOS için tıklayın.
Google'ın deprem uyarıları Sistemi bu şekilde açabilirsiniz. Sistem herhangi bir ücret talep etmemektedir. Uygulama olarak indirmek isterseniz aşağıdaki linkten indirebilirsiniz.

Deprem Uyarılarım iOS ve Android

deprem uyarı sistemi ios
Deprem Uyarıları, anlık bildirimlerle ücretsiz bilgi sağlayan güçlü bir deprem bilgi uygulamasıdır. İOS'un en son sürümleri için optimize edilmiştir.
Özelleştirilmiş ücretsiz push uyarıları.
Tam konumu, derinliği ve mesafeyi öğrenin. Deprem Ağı Android'i İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ. Deprem Ağı iOS'u İNDİRMEK İÇİN TIKLAYIN..

ANDROİD DEPREM UYARI SİSTEMİ NEDİR?

deprem uyarı sistemi
Google şirketi dünyanın en büyük deprem algılama sistemini kullanmaya başladı. Google'ın Android Deprem Uyarı Sistemi ABD'de başladı ve tüm dünyaya yayıldı. Daha sonra Yunanistan ve Yeni Zelanda'ya geldi. Daha sonra Google yeni sistemi ülkemizde de kullanmaya başladı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*