En İyi 10 VPN İndir

VPN uygulamaları internetin önemli araçlarından biridir. Burada en iyi VPN uygulamaları Hepsini iOS ve Android'in yanı sıra PC için VPN uygulaması için derledik ve hepsi güvenli ve kullanışlı.
En iyi VPN'i indirin Ücretsiz olanları yazımızda derledik, umarız faydası olur.

En İyi VPN Uygulaması

en iyi vpn uygulaması

En iyi 5 VPN uygulaması android Yaşananları derledik. Özelliklerini en ince detayına kadar özetlemeye çalıştık. Bu arada en güvenli VPN uygulamalarına göz atın https://webhakim.com/en-guvenli-vpn-uygulamasi.html bakabilirsin.

En İyi VPN Uygulaması 2024

Ekspres VPN

ExpressVPN 1 AY 12,95$, 12 AY 8,32$, 6 AY ​​9,99$ SARJ EDİLMEDİ. 7 gün ÖZGÜR deneme sunuyor. Buradan indirebilirsiniz. Uygulama ile 94 ülkede 160 lokasyonda 3.000 VPN sunucusuna bağlanıp sınırsız hız bant genişliği sağlayabilirsiniz.
ExpressVPN'in Özellikleri:

IP adresinizi ve konumunuzu gizler.
7/24 destek sağlar.
VPN bağlantınız kesilirse otomatik olarak bağlanır. Sistem, Android 8 ve üzeri sürümlerde kill switch'i destekler.

TURBO VPN

TurboVPN %100 ÜCRETSİZ Bu bir uygulamadır ancak uygulama içi satın alımlar içerir. Android VPN en iyi ücretsiz uygulamadır. Sitelerin engellemesini kaldırmak gizliliği korur ve ışık hızında açılır. VPN proxy sunucunuza anında bağlanın.
Turbo VPN Özellikleri:

Ücretsiz VPN bağlantısı
Engellenen sitelere VPN bağlantısıyla erişme
Wifi, LTE tüm veri taşıyıcıları çalışıyor. Turbo VPN'İ İNDİRİN

PROTON VPN'i

en iyi vpn uygulaması
Proton VPN'i %100 ÜCRETSİZDİR. Uygulama içi satın almalar içerir.
Milyonlarca kullanıcı Proton VPN uygulamasını tercih ediyor. Tarama geçmişinizi kaydetmez, veriler üçüncü şahıslara satılmaz ve indirme konusunda herhangi bir sınırlama yoktur.
Proton VPN'in Özellikleri:

Çok güçlü şifreleme Gelişmiş güvenlik
Bölünmüş tünel desteği
Çoklu platform desteği Proton VPN'İ İNDİRİN

TORGUARD VPN'i

Torguard VPN'i AYLIK 4,99 ABD Doları ÜCRETİ var. Android cihazlara Root gerektirmeden kurulabilmektedir. Tek tıkla tüm sitelere erişim sağlar. Dünyanın her yerine güvenle indirebilirsiniz.
Torguard VPN'in Özellikleri:

Sınırsız bant genişliği 7/24 desteği %100 çalışır ve hızlıdır Uygulama ile IP'nizi 3000'den fazla VPN sunucusundan gizleyebilirsiniz. Torguard VPN'İ İNDİRİN

SÜPER VPN ÜCRETSİZ

Süper VPN BEDAVA Uygulama içi satın almalar içerir. Uygulama tek tıklamayla bağlantı sağlar ve kullanımı kolaydır. Sınırsız bant genişliği ve sınırsız ücretli denemeler. Uygulama size 20 günlük ücretsiz deneme süresi sunuyor. Seans başına 60 dakika kullanabilirsiniz.
Süper VPN Özellikleri:

Bant genişliği ve hız sınırlaması yoktur. İnternet trafiğinizi şifreler. Hiçbir ayar veya kayıt gerekli değildir. En güvenli kullanımı sağlar. Süper VPN'İ İNDİRİN

En İyi VPN Uygulamaları iOS

en iyi vpn uygulaması
iPhone için en iyi VPN uygulamalarını derledik. Hepsinin güzel özellikleri var. Uygulamaları güvenle kullanabilirsiniz. Bu arada en iyi VPN iPhone uygulamalarını burada bulabilirsiniz. https://webhakim.com/en-iyi-iphone-vpn.html bakabilirsin.

NordVPN

NordVPN 1 Aylık 11,99 Dolar, 6 Aylık Abonelik 53,99 Dolar, 1 Yıllık Abonelik 83,99 Dolar ŞARJ EDİLDİ.
Uygulama hızlı ve güvenlidir. Dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. iPad ve iPhone için kullanımı kolay VPN sağlar.
NordVPN'in Özellikleri:

Özel VPN sunucuları hız, kullanım kolaylığı ve güvenlik sağlar. Farklı dillerde kullanılmaktadır. NordVPN'İ İNDİRİN

Rüzgar Yazıcısı

Rüzgar Yazıcısı Premium özelliklerden yararlanmak istiyorsanız ÜCRETSİZDİR. 1 Aylık Profesyonel 8,99$, 1 Yıllık Pro 89,99$'dan ÜCRETLENİR.
WindScribe Wifi'yi korur ve çevrimiçi gizliliği sağlar. Kolay kullanım sağlar. Tüm verilerinizi şifreler ve hiç kimse internette ne yaptığınızı bilemez.
WindScribe'ın Özellikleri:

Kullanım kolaylığı, tek tuşla açma, OpenVPN konfigürasyonlarını içe aktarma, istediğiniz sunucuya bağlanma. Kayıt tutmuyor

WindScribe Premium Özellikleri:

Sınırsız bant genişliği 60 ülkede 110'dan fazla sunucu Sınırsız bağlantı WindScribe VPN İNDİRİN

HotspotShield VPN'i

HotspotShield VPN'i BEDAVA Uygulama içi satın almalar içerir. Hotspot Shield VPN dünyanın en hızlı ve en güvenli VPN uygulamasıdır. Uygulamaya basit bir dokunuşla kendinizi siber tehditlere karşı koruyun. Premium aboneliğiniz ile Pango ile tüm üst düzey güvenlik ürünlerine sahip olabilirsiniz.
HotspotShield VPN'in Özellikleri:

Kimlik koruması Güvenli VPN bağlantısı Patentli VPN teknolojisi Hiçbir geçmiş günlüğü tutulmaz. HotspotShield VPN'İ İNDİRİN

Proton VPN'i

Proton VPN'i BEDAVA Uygulama içi satın almalar içerir. ProtonVPN, gizliliğe önem veren ve kullanımı güvenli olan dünyanın en iyi ücretsiz VPN uygulamasıdır. Dünya çapında milyonlarca insan ProtonVPN kullanıyor.
Proton VPN'in Özellikleri:

Tarama geçmişinizi kaydetmez. Gizlilik nedeniyle reklam göstermez. Veriler üçüncü taraflara satılmaz. Ne kadar indirirseniz indirin, herhangi bir sınır yoktur. Proton VPN'İ İNDİRİN

Özel VPN

Özel VPN BEDAVA
PrivateVPN sunucuları dünyanın her yerinde bulunmaktadır. Kullanıcılarına 24 saat kesintisiz hizmet garantisi vermektedir. Sistem IPSec, OpenVPN UDP/TCP ve IKEv2'yi destekler.
Özel VPN Özellikleri:

Ultra güvenlik sağlar. IPSecIP'niz için kullanılamayan web sitelerinin engellemesini kaldırabilirsiniz. Anonimlik Herhangi bir web sitesini açabilir Özel VPN İNDİR

En İyi VPN Uygulaması Ücretsiz

Ücretsiz En İyi VPN Uygulaması
Android ve iOS için en iyi VPN uygulamalarını derledik. Güvenle kullanabilirsiniz. Burada en iyi vpn uygulamaları ücretsiz Yaşananları derledik. Yukarıda iPhone ve Android için olanlara bakmak isterseniz hepsinin özellikleri anlatılmış.

Kuzey VPN'i

nordvpn uygulamaları
7 Gün ÜCRETSİZ Deneme sürümünü içerir. Daha fazla özellikten yararlanmak istiyorsanız paket satın almanız gerekiyor, aksi halde hiçbir özelliği olmadan normal şekilde kullanabilirsiniz. Nord VPN iOS İNDİR Nord VPN Android İNDİR Nord VPN PC İNDİR

Windscribe VPN'i

Windscribe uygulaması
Rüzgar Yazıcısı Premium özelliklerden yararlanmak istiyorsanız ÜCRETSİZDİR. 1 Aylık Profesyonel 8,99$, 1 Yıllık Pro 89,99$'dan ÜCRETLENİR.
WindScribe iOS İNDİR

Proton VPN'i

proton vpn uygulaması
Proton VPN'i BEDAVA.
Proton VPN Android İNDİR Proton VPN iOS İNDİR

Özel VPN

özel vpn uygulaması
Özel VPN BEDAVA.
Özel VPN iOS İNDİR

Ekspres VPN

ekspres vpn uygulamaları
Ekspres VPN BEDAVA.
Express VPN Android İNDİR

TurboVPN

turbo vpn uygulaması
TurboVPN BEDAVA.
Turbo VPN Android İNDİR

PC için En İyi VPN Uygulaması

en iyi vpn uygulaması bilgisayarı
PC ile uyumlu olacak şekilde Mac ve Windows için en iyi VPN uygulamasını derledik.

Ekspres VPN

en iyi VPN uygulamaları pc express
Ekspres VPN kurulumu:

ExpressVPN aboneliğine kaydolun. Windows için ExpressVPN uygulamasını indirip yükleyin. 160 sunucu konumundan herhangi birine bağlanın. İnternet kullanımı artık hazır.

Ekspres VPN'in özellikleri:
express vpn özellikleri

EXPRESS VPN Windows, MAC İNDİR

Kuzey VPN'i

NordVPN kurulumu:

Öncelikle siteye gidin ve indir tuşuna basın. .exe dosyasını çalıştırın. NordVPN'in nereye kurulacağını seçin. Varsayılan konumu istiyorsanız (normalde C:\Program Files (x86)\NordVPN gibi bir şey olmalıdır), yeşil Yükle düğmesine basın.

Nord VPN'in Özellikleri:
nord vpn özellikleri
nord vpn pc webhakim
Nord VPN Windows İNDİR Nord VPN MAC İNDİR

Windscribe VPN'i

Windscribe vpn uygulaması bilgisayarı
Windscribe Özellikleri:
rüzgar yazarı özellikleri
Windscribe VPN Windows İNDİR Windscribe VPN Google Chrome İNDİR Windscribe VPN MAC İNDİR

ProtonVPN

en iyi vpn pc proton
Proton VPN'in Özellikleri:
proton vpn özellikleri
ProtonVPN MAC,Windows İNDİR

VPN Uygulaması ile Sıkça Sorulan Sorular

VPN uygulamaları hakkında sıkça sorulan sorular hakkında detaylı bilgileri derledik. Farklı bir sorunuz olursa yorum kısmından bize iletebilirsiniz.

En İyi VPN Uygulaması Hangisi?

En iyi VPN uygulaması yukarıda anlattığımız VNP uygulamalarından herhangi birini kullanabilmenizdir. Güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için hem ücretsiz hem de ücretli olarak hepsini anlattık ve derledik.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın