Paralel İthalatçı Garantili Telefon Nedir? İthalatçı Telefon Alınır mı?

Telefon üreticileri her gün yeni bir cihaz piyasaya sürüyor. Kullanım oranına baktığımızda ise ülkemiz telefon kullanımı ve satın alma oranında dünyada birinci sırada yer alıyor. Paralel İthalatçı Garantili Telefon Nedir?? Ancak artan döviz kuru, ekonomik zorluklar ve yüksek vergiler nedeniyle kullanıcılar İthalatçı firma garantili telefon Gibi alternatifler arıyor. Bu alternatiflerden biri de yurt dışından telefon alma imkanıdır. Ancak paralel ithalat yapan firmalar dışında yurt dışından cihaz getirilmesi veya ithalatçı firmadan garantili telefon alınması mümkün değildir. Ama birileri bu işi bizim yerimize yapıyor, hatta cihazı BTK sistemine kaydediyor. Ve bize 2 yıl garantili hizmet sunuyor.

İthalatçı Garantisi Nedir?

İthalatçı firma garantili telefon

Yurt dışından toplu olarak cihaz alıp ülke içinde satan firmalar da var.

İthalatçı Firma Garantili Telefon

Ülkemizde paralel ithalat yapan firmalar işini en iyi yapan firmalardır. Ritzy ve Delta olarak görünür. İthal ürünler tamamen yasaldır ve cihazınızın kapanma riski yoktur.

İthalatçı Garantili Ürünlerin Avantajları Nelerdir?

en büyük avantajj aynı cihaza çok daha ucuza sahip olma fırsatıdır. Alacağınız cihaz resmi şirket garantisi Olandan hiçbir farkı yok.

Paralel içe aktarma Cep Telefonu

Bazı yazılım değişiklikleri olabilir. Ancak biraz araştırma yaparsanız satın aldığınız cihaza Türkiye için oluşturulan yazılımın kurulum talimatlarını rahatlıkla bulabilirsiniz. Paralel ithal telefon alınır mı sorusuna kendiniz cevap vermelisiniz, avantajlarını ve dezavantajlarını karşılaştırıp karar verebilirsiniz. Hatta bazı cihazlar söz konusu olduğunda paralel ithalatçı garantili ürünlerin daha kaliteli ve daha fazla özelliğe sahip olduğunu görebilirsiniz. Genel olarak Amerika ve Çin pazarı için üretilen cihazlar, malzeme ve donanım kalitesi açısından Avrupa pazarındaki cihazlardan daha üstün olabiliyor.

İthalatçı Garantili Ürünlerin Dezavantajları Nelerdir?

En büyük dezavantaj yazılımdadır. Bu cihazlar genellikle ithal edildikleri ülke için oluşturulmuş yazılımlar önceden yüklenmiş olarak gelir. Elbette bir çözümü var ama biraz araştırma yapmanız gerekiyor. Bir diğer dezavantaj ise garanti sorunudur. Bazı firmalar garanti konularında kullanıcıları mağdur edebiliyor. Bir cihazı satın almadan önce mutlaka ithalatçı firmanın garanti politikasını araştırın ve diğer kullanıcıların deneyimlerini araştırın. Garanti kapsamındaki cihazları çok fazla olumsuz yorumu olan firmalardan almayın ve başka firma aramayın.

Paralel İthalatçı Garantili Ürünler Orijinal Midir?

Bu sorunun cevabı kesinlikle evet. Cihaz aynı üretici tarafından üretilmektedir. Bu yazımızda paralel ithalatçı garantili ürünler hakkında bilgi verdik. Aklınıza takılan her türlü soruyu aşağıdaki yorum kısmını kullanarak bize iletebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın